Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, teściowa ostatnio mi powiedziała, że ponoć Polski rząd podpisał jakiś dokument, że będzie walczyć razem z Ukrainą przeciwko Rosji i zaraz wezwą mnie na front. Lubię ją i szanuję, ale niestety trafiła na jakieś dziwne źródła o wojnie i teraz powiela te informacje... Wiadomo skąd to?

I drugie pytanie, czy są jakieś takie spoko kanały na YT dla osób 60+ gdzie nie ma tych pseudo specjalistów, tylko w miarę rzetelny sposób wyjaśniają np. raz w tygodniu co tam się dzieje, jak to teraz wygląda i jak to się odnosi do Polski?

Z góry dzięki za pomoc

#wojna #ukraina #kiciochpyta #tesciowa #obowiazkowecwiczeniawojskowe

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6398fd677a12ddf164845995
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Jak teściowa ma swoje źródła, to jej nie przekonasz. Następnym razem powiedz, że ty już ubrany

Teściowej nikt i nic nie przekona. Wiem co mówię, mam teściową od 23 lat. Najlepszą strategią jest potakiwanie i robienie swojego. Ona zadowolona a ty masz święty spokój i wroga po swojej stronie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: źródeł jest dużo. Ale znam podobne sytuacje i już jej nie przekonasz. Na swoje racje ze swoich źródeł i nie będzie jej jakiś młokos bez doświadczenia mówił jak świat funkcjonuje. Zostaw, niech żyje swoim życiem, obserwacja z zewnątrz też jest ciekawa
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Może to co używają tacy (podobno) ludzie jak Piotr Panasiuk, który twierdzi na podstawie jakiegoś #!$%@? źródła z fejsbuka, że:

Polska wkroczy do wojny pod koniec września

Jak skończył się wrzesień

Polska wkroczy do wojny pod koniec października

Jak skończył się październik

Polska wkroczy do wojny pod koniec grudnia.


I to tak się przesuwa co miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz