Wpis z mikrobloga

@lbyczy: musisz mieć konkretny numer zestawu, wtedy to jeszcze działa. Możesz też szukać na Ceneo bo tam jednak próbują grupować to produktami - i nie musisz się przedzierać przez dziesiątki stron tych samych produktów - a potem często masz linka do aukcji allegro. Jak szukam czegoś do kupienia (a nie wiem jeszcze jaka firma i model) w Googlach i widzę na pierwszym miejscu link do allegro to omijam. Nie da się
@lbyczy: Jak będziesz kupował na Allegro to sprawdzaj 3 razy czy to nie podróbka od chińczyka. Często wrzucają LEGO w tytuł albo zdjęcia oficjalnych pudełek.

A najlepiej to kup gdzieś indziej.
@lbyczy: Niestety szukajka alledrogo jest dla sprzedawców a nie dla klienta tak jak napisał @d0n_chich0t. Jedyny sposób, który w wyjątkowych przypadkach się sprawdza u mnie to google, wpisujesz allegro i to czego szukasz. Tylko w przypadku konkretnych rzeczy bo czasem google pokaże więcej ofert niż samo alledrogo. Ostatnio szukałem ledów i tańszą ofertę ze smartem znalazł mi google a alledrogo za chiny nie chciało tego pokazać nawet jak przekleiłem tytuł
@lbyczy: No u mnie jakoś działa normalnie jak wpisuję lego xxxxx X jako numer setu i sortuję od najtańszych. No chyba że jesteś typem człowieka co nie wie czego szuka i dziwi się że na frazę lego technic wyskakują mu tysiące jakiś dziwnych rzeczy XD Wejdź sobie na promoklocki lub gdziekolwiek gdzie można sprawdzić sety w produkcji i dopiero wtedy szukaj konkretnej rzeczy
via Android
  • 1
@Dizel_AHTUNG Zbieram używane lub nowe sety z wcześniejszych lat. Jak szukam lego to chcę mieć wyniki w lego, a nie jakieś chińskie badziewie (już to testowałem). Tak samo, jak chce przeszukać zestawy technic, to nie interesuje mnie city czy minecraft. Dawniej to działało. Z innej strony. Ostatnio chciałem kupić konkretną grę planszową i wyświetlało mi tylko wyniki używanych (AllegroLokalnie) i w cenach o 25% wyższych niż nowe w sklepach, a gdzies z