Wpis z mikrobloga

@Positano1: Czy Wykopots wystartuje 16.12.2022?
O której godzinie wystartuje Wykopots? Zobacz, w który dzień wystartuje Wykopots [memy].
Dzień, w którym wystartuje Wykopots będzie bez wątpienia wspaniałym dniem dla wielu tibijczyków. Przygotujcie ciepłe kapcie, ulubioną kawę lub herbatę, wygodne ubranie i rozpłyńcie się w naszym Mirkotown. Która profesja tym razem? Jak zawsze: niezawodny knight? A może tym razem coś z dystansu? Paladyn z assassin starami? Pamiętasz, że ziombel z expowiska fajnie strzelał
@Positano1 tak szczerze to straszna #!$%@? bo promocji 0 hypu 0 a ja czekam od zeszłej edycji bo to najlepszy serwer xD Nawet lepszy niz RL, a bez promocji ani niczego nawet dokladniej godziny itp to elita wykopotsa pogra tydzień i przed sylwestrem będzie już odliczanie do kolejnej edycji bo populacja z piku 50 online spadnie do 3 xD
@IwanDestruktor: w zeszłym roku grałem i pamiętam że na starcie był ostry hype i sporo ludzi grało po dwóch lub trzech miesiącach serwer już był dead co prawda. W tym roku patrząc na wpisy to mam wrażenie że razem z geronem to będzie 11 osób na starcie XD start niby za 2 dni a tutaj wieje #!$%@? w sumie na tagu xd