Wpis z mikrobloga

Strasznie mnie #!$%@?, że Kulesza zachowuje się jak zakompleksiony, małostkowy wieśniak, normalnie drugi Błaszczykowski. Zamiast uczyć się angielskiego czy zatrudnić tłumacza, to ogranicza się wyłącznie do trenerów posługujących się językiem polskim i rosyjskim. Ewentualnie jakiś Słowianin, na siłę da radę się dogadać. Widać zabory. On jest #!$%@? prezesem PZPN, jednej z największych i najbogatszych instytucji w kraju! Jak na takim stanowisku można #!$%@? nie umieć nawet podstaw angielskiego. To wiele mówi o naszym społeczeństwie. Przykładowo, Tusk jak został przewodniczącym w UE, to też zupełnie nie umiał angielskiego, ale od samego początku ostro wziął się do nauki. Ludzie cisnęli z niego bekę, ale w końcu dopiął swego i teraz płynnie mówi po angielsku. Duda podobnie, też niespecjalnie umiał, ale zasuwał z tematem i teraz porozumiewa się na poziomie co najmniej komunikatywnym.
To jest ultra cringe, szczególnie jak się go porówna z Zibim. Zibi TOP jest od niego 15 lat starszy, a mówi płynnie w 4 językach, polskim, angielskim, włoskim i hiszpańskim. Do tego trochę po ukraińsku. Masakra jak spadły standardy. Ja akurat zawsze broniłem i doceniałem Zibiego. Jedyne cisnąłem go za zatrudniłem Wuja. To był fatalny w skutkach błąd. Co nie zmienia faktu, że z zapyziałego motelu zrobił, ekskluzywny, 5 gwiazdkowy hotel. Kulesza w niecały rok #!$%@?ł wszystko, połączenia z PiSem są nad wyraz widocznie. Dałbym na końcu „xddddddd”, ale już mnie to wszystko nie bawi, strasznie się wściekem. Zibi wróć.

Brawo Romku

Matioz - Strasznie mnie #!$%@?, że Kulesza zachowuje się jak zakompleksiony, małostko...

źródło: comment_1670979702kXrbLiwYX6ity8R76pNcUU.jpg

Pobierz
  • 10
@Matioz a wiesz dlaczego tak jest? Bo on sobie lubi pogadać o piłce. Dokładnie tak, szuka trenera który również zapewni mu rozrywkę i jak się nudzi to wpadnie na pierdoły.
@Matioz: a co się dziwić jaki jest prezes, prezesa całego PZPN wybierają prezesi wojewódzkich związków, a tam są tacy ludzie jak on, więc go wybierają. Prezes jest odzwierciedleniem całego środowiska, dopóki nie zrobi się porządku u podstaw doputy rządzić będą leśne dziadki
@Matioz: PR po Lacie co Leo zwolnił przed kamerami TV Boniek zrobił dobrą robotę. Otoczka Pucharu Polski na Narodowym, Puchar Tymbarka dla młodych czy nawet otoczka wokół Łączy nas piłka-gadżety, kanał na YT, porządny rzecznik prasowy itd. Z Nawałką trafił, Sousę tak 50%/50%, bo Cash i Zalewski jego selekcja, a z Brzęczkiem totalna porażka. Tylko, że piłka nożna w Polsce to nie tylko Puchar Tymbarka, Puchar Polski i kadra, to też
@Sylwiusz89: pozwolę sobie na polemikę, bo Michniewicz to wybór fatalny pod względem PR, więc ciężko to rozpatrywać 50/50. Przecież to było oczywiste, że Jadczak go #!$%@? mentalnie i nawet zakolak go nie wybroni. Zresztą Czesiek to był już mem za czasów legii. Pierwsza konferencja po powołaniu to była farsa, wszyscy wiedzieli, że padną pytania o 711, a trener z prezesem wielce zdziwiony. Już całkowicie pomijając naszą grę.
A Boniek z Nawałką
@Matioz: @slusar_o2: To dzięki za takie opinie. Ja te 50/50 określiłem w sprawie CM711, bo cele zrealizował wszystkie i jest tani, bo 200 koła PLN, czyli dajmy na to 45 tysięcy euro na miesiąc na MŚ brał za prowadzenie kadry pewnie tylko Cisse z Senegalu, co robi, bo kocha swój kraj, zarobił dużo jako piłkarz i właściwie kadra to jego pierwsza przygoda z trenerką. Reszta to spokojnie po 100.000 euro