Wpis z mikrobloga

kupiłem sobie dzisiaj te nowe glo hyper x2 bez żadnych promek i jak na pierwsze wrażenia to dupy nie urywa i mogę powiedzieć ze jest średni.
Generalnie pierwsze obserwacje są takie, że jest lżejszy i milimetr/dwa mniejszy. Niezbyt go czuje w porównaniu do poprzedniego modelu.
Jakość wykonania jest wg mnie dużo gorsza.
Różnicy w smaku w przypadku zielonych neo nie ma żadnej i kolejny raz się nabrałem na to bo myślałem ze w końcu coś się zmieni
Dioda na gorze tez mnie nie przekonuje ale może będzie bardziej widoczniejsza w słońcu choć nie było dane mi tego sprawdzić. Szkoda ze nie mozna w tym modelu zmieniać części ;c
Oddzielne przyciski na boost to jest największy bezsens ale może dlatego ze sam z boosta prawie nigdy nie korzystam xD
No i na koniec te pokrętło do zamykania wlotu. Niby fajnie to wyglada i stylowo ale sposób w jaki to chodzi mnie odpycha strasznie bo mam wrażenie jakby był tam jakiś piasek ale ciekawe jak to będzie wyglądać po tygodniu noszenia w kieszeni xD
Na plus jest tylko to ze nie mam wrażenia ze jak ciągnę to wciagam dodatkowe powietrze; po prostu X2 wydaje szczelniejsze
zapomniałem jeszcze dodać o tym wylocie z dołu. Wiec tak:
odkręcanie tego tez nie wchodzi w grę bo niby ryzyko jest małe ale nadal jest, że po prostu mogę zgubić te zaślepkę xD
kolejnym plusem jest to ze zmienili szczoteczkę i fajnie wchodzi od dołu( ͡° ͜ʖ ͡°)
kolejna rzecz o której zapomniałem to chociażby wibracje przy włączaniu itd... no są po prostu #!$%@? xD
jak w poprzednim modelu były fajne i całkiem delikatne tak tutaj mam wrażenie jakbym trzymał przez sekundę elektryczną szczoteczkę do zębów xD

podsumowując, nie będę z tego raczej korzystał na stałe. Może czasem żeby przyszpanować przy znajomych jaki fajny sprzęt mam albo będę traktował go jako zapasowy na jakieś imprezy a tak to głównym nadal będzie poprzedni model.

nie wiem co mogę jeszcze dodać wiec jak chcecie to pytajcie albo napiszcie wasze wrażenia
#glo #iqos
murzynekkk - kupiłem sobie dzisiaj te nowe glo hyper x2 bez żadnych promek i jak na p...

źródło: comment_1670958359FQx3v225hJpLYIjagUjRLF.jpg

Pobierz
  • 8
@murzynekkk czekam na opinie diody w słońcu, albo przynajmniej w pochmurny dzień czy w porównaniu do poprzedniego lepiej świeci. Poprzednia wersję ja musze przystawiać do oka żeby zobaczyć czy świeci czy nie bo nieraz się zagadam i nie wiem czy się skończył czy nie.
Jak sprawdzisz to zawołaj
@murzynekkk: Korzystam z tego modelu praktycznie od dnia polskiej premiery. Drugi raz bede go reklamował... Pierwszy raz dzień do użytkowaniu, naładowałem urzadzenie w nocy. Odpalam i ku mojemu zdziwieniu wszystkie diody pulsują wraz z wibracją i urzadzenia nie da sie włączyć. Teraz po miesiacu w wymienionym urzadzeniu znowu sie pojawił problem. Urządzenie może i ładne, dioda na górze mi sie podoba, ale matowa cześć korpusu bardzo szybko się wyciera i zostaje
@murzynekkk: wypowiem się na te temat bo pale Glo od bardzo dawna.
A więc, pierwsze glo było najlepsze bo ani razu mi się nie zepsuło. Minuem było to, że często przy wyciąganiu wkładu zostawala mi duża część w środku.
Hyper X2... nie mam słów. Pierwszy kupiłam jak była premiera i ja tam byłam bardzo zadowolona. Po 2tygodnich slag wziął glo bo okazało się że się zepsuł, Dostałam nowy. Rzuciłam palenie i
A ja z tego modelu jestem niezadowolony. Jedno z najsłabszych GLO jakie wyszły. Zapewne spytajcie się dlaczego? Czy ktoś zauważył, że wkłady są podgrzewane tylko od góry, a palenie jest tylko do połowy czasu, bo potem nie ma już dymu. Ta kolejna wersja spłaszczona GLO, gdzie sprzedawca zapewniał że ten problem jest rozwiązany jest identyczna. Dopiero GLO PRO naprawiło wszystkie wady, włącznie z szybkim ładowaniem i dłuższym trybem boost. Co do GLO,