Wpis z mikrobloga

Większość z was myśli że to Patryk. Jeżeli to byłby on już go dawno by zwinęli. Policja wie dobrze kto jest w to zamieszany tylko nie ma twardych dowodów. Według mnie osobą która jest zamieszana albo wie co się stało jest jej kolega Paweł z którym wybrała się do DreamClubu. Te jego znajomości w policji i zaangażowanie w całą sprawę by być na bieżąco zastanawiające się.
#iwonawieczorek
  • 13
  • Odpowiedz
@Spejson2000: Moim zdaniem Paweł coś wie, może niekoniecznie jest winny, może współwinny. Fakt faktem zastanawiające jest jego zachowanie tuż po zaginieciu. Myśle ze Patryk będzie tu kimś kto grał pierwsze skrzypce. Tu się nic kupy nie trzyma. I sorry ale nie tłumaczcie go ze handlował trawka temu ściemniał. Chyba lepiej żeby ci przyklepali zawiasy za trawę anizeli morderstwo. Dziwi mnie ze jego zeznania przeszły bez większego echa mimo ze tam się
  • Odpowiedz
@ch3rrie: Czytałam to co było dostępne i szczerze mam mieszane uczucia wzgledem tej sprawy, tam tak naprawdę każdego można obciążyć. Już nie wiem co można uznac za prawdę a co za celowe mataczenie
  • Odpowiedz
@shnitzel: A moim zdaniem jego zachowanie było całkiem logiczne. Gdyby osoba, z którą dzień wcześniej się bawiłam i która poniekąd była moim gościem (pili u Pawła dziadków na działce) zaginęła, to pewnie też bym robiła co w mojej mocy, żeby pomóc w poszukiwaniach.
  • Odpowiedz
@LazyMuffin: od samego rana? Wydaje mi sie, ze najbardziej logiczne byloby po imprezie pojscie spac, laska walnela focha i nie odbiera telefonu - ok, poczekam te kilka godzin az sie kimnie i trzezwieje i wyjasnimy sprawe, a nie wydzwaniam od porannych godzin na przeszpiegi
  • Odpowiedz
@shnitzel: Patryk moim zdaniem miał coś za uszami i dlatego mataczył - nie wiem tylko czy to miało związek faktycznie z Iwoną czy z czymś innym, co chciał ukryć przed policjantami.

@ch3rrie: Z tego co pamiętam, to przyjaciółka Iwony, Kasia P., zadzwoniła do domu Iwony na telefon stacjonarny z samego rana, bo były umówione na turniej siatkówki. Jak się dowiedziała, że Iwony nie ma w domu (a wiedziała, że była
  • Odpowiedz
@LazyMuffin: zadzwonila, bo wczesniej Pawel ja o to poprosil - podejrzane by bylo, gdyby to on od rana dzwonil do domu laski, ktora znal tak krotko. Ponadto jeden z kolegow zostal tez oddelegowany na zrobienie przeszpiegow w zakladzie fryzjerskim u matki. No dla mnie dziwne podnoszenie takiego alarmu od rana, wydzwanianie i sprawdzanie. Wlasnie przez to, ze byli po imprezie, gdyby to byla zwykla klotnia o jakas blahostke to mysle, ze
  • Odpowiedz
@LazyMuffin: nie jest jasne o co kłótnia była w klubie, więc to samo można zadać pytanie jaki motyw miałby Patryk? Mogło być to niezaplanowane ale czy taki zwykły chłopak jak Patryk bez znajomości większych by tak idealnie pozbył się ciała do tego stopnia jakby nie istniało? Fakt logowanie się Pawła było od samego początku w innym miejscu
Mogli ją zgarnąć koledzy policjanci. A on mógł potem dołączyć do kolegów. Raczej bardziej
  • Odpowiedz