Wpis z mikrobloga

Siemka, przez weekend będę we wro. Gdzie polecacie zjeść coś dobrego? Ostatnio jadłem na rynku Iggy pizza i była całkiem spoko. Do ragu nie mam zamiaru stać w kolejce godziny. Coś ciekawego w okolicy rynku? Może ciut dalej? Może być mięso, makarony, picka itd.
#wroclaw
#jedzenie
  • 15
@bysiiu: inb4 mcdonalds

Koło rynku jak chcesz zjeść coś niezobowiązującego to Czeska na Świdnickiej jest całkiem ok
Obok Iggy masz jeszcze kuchnię wietnamską District Saigon (chyba tych samych właścicieli zresztą)
Pizza przy rynku to oprócz Iggy jeszcze Piec na Szewskiej, w Graciarni jest nawet OK, chociaż nie powala. Kawałek dalej jeszcze jest VaffaNapoli (bdb).
Z rzeczy droższych, bardziej restauracyjnych to Młoda Polska albo Dinette.
@bysiiu: vaffa jedna z lepszych pizzerii we Wrocławiu na ten moment, tak mi się wydaje. Oprócz tego mają też makarony, też smaczne. Przygotuj się tylko na to, że tam jest duży ruch i w weekendy są kolejki.
@bysiiu nie chcesz stać w kolejkach do Ragu, a do Vaffy są podobne. Ewentualnie jest jeszcze Oliwa i Ogień do przemyślenia.

Jak będziesz w okolicy dworca to masz pizzerie Si albo Kuznie Dobrych Klimatów. Tam masz cały pasaż knajp z piwami jakbyś chciał się napić piwa gdzie indziej niż w rynku.
@Darth_Gohan: Kurde to mam nadzieję że o 15 nie będzie takich kolejek. Wtedy byłem ok 19 to był dramat... Ja chce coś zjeść smacznego, niekoniecznie napić się piwka, ale dzięki popatrze na te knajpki wezmę je pod uwagę.