Wpis z mikrobloga

@Svav: Przedstawiłem ci merytoryczny argument, ż jeździsz niebezpiecznie. Nie obchodzi mnie ile mandatów za to dostałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dostosowuje prędkość do warunków.

Jak już to dopasowujesz ją do swoich miernych umiejętności. Tyle że skoro one są takie słabe to lepiej jedź pksem( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod ja napisałem swoje spotrzezenie, a nie etystcznie podbudowuje swoje wypowiedzi słowem "merytoryka" xD

Do twojego mózgu nie dochodzi nawet myśl, że może to są lepsi kierowcy w lepszych autach, albo że to ty jesteś poniżej średniej i nie potrafisz jeździć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Napisałem przecież, że mnie nie obchodzi to jak mnie postrzegają takie napinacze. XD to ty masz problem nie ja xD
@Svav: No tak bo merytoryka to dla ciebie nie istnieje. Logika? Po co to komu

Napisałem przecież, że mnie nie obchodzi to jak mnie postrzegają takie napinacze. XD to ty masz problem nie ja xD

Raczej potwierdziłeś właśnie jakim dzbanem i miernotą drogową jesteś skoro każdego szybszego nazywasz napinaczem.

Ja już nie muszę wiecej dodawać. Chyba wystarczająco ośmieszyłem cię publicznie twoimi własnymi wypowiedziami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod istnieje dla mnie coś takiego jak merytoryka i logika, ty po prostu używasz tego określenia swojej opinii, która jest podparta niczym innym jak tylko Twoim zdaniem - no merytoryka jak się patrzy, taka merytoryka chłopskiego rozumu xD

Ale żeś mnie ośmieszył, fju, fju xD nadal mnie nie ochodzi to, że się napinasz, nadal to ty się napinasz, a ja dzisiaj wsiądę w swoje auto i pojadę sobie bez oglądania się na
@jutokintumi: ahh uwielbiam tych napinaczy co im się tak spieszy. Mała warstwa śniegu na oblodzonej drodze ale te 2 szare komórki tego nie ogarniają i on przecież musi jechać 70km/h a nie 50km/h, bo go z kołchozu wyrzucą za 5 minut spóźnienia. W efekcie co 5km samochody w rowach, na barierkach, zaparkowane na dupie poprzedzającego samochodu co w rezultacie daje zaraz korek na 20-50-100 samochodów co w kolejnym efekcie daje 40
@Arsenic: lepiej niech jedzie z kupa w gaciach 30,niz 50-60 kończąc na barierce. U mnie są miejsca gdzie jest warstwa lodu i ogumienie nie pomoże w niczym, suniesz jak #!$%@?. I powodzenia w zatrzymaniu się przed przejściem czy skrzyżowaniem, jak jest tak ślisko. ( ͡° ͜ʖ ͡°) jesteście jak ci z tego mema, którego wczoraj widziałem. "co jedzie tak wolno jak p" po czym "no i po
Człowiek taki jak ty nigdy nie będzie dobrym kierowcą i zawsze będziesz się napinał, że są lepsi od ciebie


@cwlmod: Ej czy to przypadkiem nie ty #!$%@?łeś się w inne auto na prostej drodze mając kilka sekund na reakcję? Mam nadzieję że nadal jeździsz z zielonym listkiem
@Svav: Twój bełkot faktów nie zmieni. Jesteś ałabym kierowcą i tyle. Napinasz sie bo ktos ci to wytyka.

W sumie to jezdzij sobie powoli jak chcesz. Jak cie spotkań na drodze to cyk i pójdzie zgłoszenie na policję. Z drugiej strony @cienki137 ma racje. Jedz wolniej bo jak tak bardzo nieogarniasz to wylądujesz w rowie pub prędzej w dupie innego auta, bo tacy jak ty tak wlasnie jezdza ( ͡°
@cienki137: lepiej nich nie jedzie w cale, jeśli jest o 10km szybszy od roweru to niech się przesiądzie. Rozumiesz, że osoba która jedzie tak wolno ma ku temu tylko pare powodów i lwia częśc na pewno nie robi tego z rozsądku tylko dlatego, że nie umie jeździć w zimie lub nie ma opon. Stąd #!$%@? się innych bo raz, że taki osobnik tworzy korki (jeżdżę do pracy od 7 lat o5:30
@cwlmod ale to Ty się napinasz cały czas. Przecież od początku piszę, że jadę spokojnie i z prędkością, która uważam za adekwatną do warunków xD