Wpis z mikrobloga

w gorących jest wątek o tym że kiedyś mieli producenci większą fantazję w produkcji telefonów, i mi się przypomniało moje niespełnione telefoniczne marzenie z dzieciństwa, a najlepsze w tym jest to, że do tej pory te telefony chodzą po 300-500 pln XD Co z tego, że teraz już wszyscy mają smartfony, ale będzie flex jak sobie kupię

Ziom166 - w gorących jest wątek o tym że kiedyś mieli producenci większą fantazję w p...

źródło: comment_1670904661j5LHzBpNewGMMNXrT9Z3mJ.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz


@srul2016: super telefon e52. Wifi w telefonie, bateria która w trybie oszczędnym trzymała ponad 2 tyg. Wziąłem go kiedyś na wyjazd do Chorwacji 10 dni. Ładowałem w domu po powrocie :P
  • Odpowiedz
@Ziom166: to był telefon 10/10, dało się nawet grać w jakąś ścigałkę przez bluetooth - były czasy jak podczas dwójki w kiblu się grało z kumplem, który siedział w pokoju xD

Symbian, dobre mapy (potem przeszedłem na Androida to nadal używałem tych Nokiowych, mieli swoją apkę), dobre audio, dwa głośniczki, przeglądarka, dobrze skryty rysik do pracy w Excelu. Ten telefon to był mistrz świata!

Miałem go tak długo, że całkowicie
Ranger - @Ziom166: to był telefon 10/10, dało się nawet grać w jakąś ścigałkę przez b...

źródło: comment_1670921721eKw5hP0JhlRURYkU9Wh8uA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ziom166: miałem go, pożyczyłem znajomej i już nie odzyskałem, a dobrze wspominam ( ͡° ʖ̯ ͡°) z minusów to miał problem z ładowaniem dłuższych wiadomości SMS, trzeba było czekać aż reszta się załaduje
  • Odpowiedz
@Ziom166: Samsung SGH-L700, mój ostatni przedandroidowy, full amelinium ( )


@lewymaro: @majciontko: > @Ziom166 meh, typowo damski i plastikowy, wygląda jak puderniczka. Lepiej zainwestuj w porządny BIZNESOWY klasyk z serii "e" ( ͡º ͜ʖ͡º)

@srul2016: > @Ziom166: Ja tęsknie za moja nokia 6300, która miałem gdy wszyscy inni znajomi mieli te
  • Odpowiedz
@Ziom166: nigdy nie było mi blisko do dresa xD u mnie na dzielni ten telefon robił szacun nawet w początkowych czasach smartfonów, choć to było w polowie śmieszkowie a w połowie niespełniona chęć posiadania twgo fona przez innych lata wcześniej xD
  • Odpowiedz