Wpis z mikrobloga

w gorących jest wątek o tym że kiedyś mieli producenci większą fantazję w produkcji telefonów, i mi się przypomniało moje niespełnione telefoniczne marzenie z dzieciństwa, a najlepsze w tym jest to, że do tej pory te telefony chodzą po 300-500 pln XD Co z tego, że teraz już wszyscy mają smartfony, ale będzie flex jak sobie kupię

Ziom166 - w gorących jest wątek o tym że kiedyś mieli producenci większą fantazję w p...

źródło: comment_1670904661j5LHzBpNewGMMNXrT9Z3mJ.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
Sony Ericsson k800i


@Bernan: Nie wiem czemu, ale zawsze kojarzył mi się jak te BMW które wszyscy nazywają gruzem, że to fon dla dresów. Ceść, jesteś dresem? XD
  • Odpowiedz
@Ziom166: Pracowałem kiedyś jako spedytor w pewnej firmie jeszcze sporo przed czasem GPS-ów i Internetu w komórkach w całej EU. Nokia 6800 która dostaliśmy jako firmowy telefon była najlepszym możliwym wyborem na tamte czasy. Klawiatura się otwierała i była cala QWERTY, wpisywanie bardzo dokładnych adresów w międzynarodówce stawało się proste :] Do tej pory wspominam z ciepłym serduszkiem.
dmasterpl - @Ziom166: Pracowałem kiedyś jako spedytor w pewnej firmie jeszcze sporo p...

źródło: comment_1670912654vwNLsep1yIGWZ4lVungKZt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
i mi się przypomniało moje niespełnione telefoniczne marzenie z dzieciństwa, a najlepsze w tym jest to, że do tej pory te telefony chodzą po 300-500 pln XD

Nokia 7070 prism


@Ziom166: 350 zł na Allegro. Ofert w innej cenie nawet nie ma.
  • Odpowiedz