Wpis z mikrobloga

@blubi_su: no to niech przestaną też się interesować drogami i chodnikami. Niestety, infrastruktura to infrastruktura. Zdzierają z Ciebie ~70% podatku, to niech coś robią.
@blubi_su: Tylko że mamy -5 stopni i są takie mecyje a przy -15 jakoś to wszystko funkcjonowałoo. Wiem że jeden pociąg stał paręnaście godzin. Nie mogli podstawić komunikacji zastępczej do najbliższego miasta? Przecież podrzucenie kilkunastu autobusów, na to byłoby ich jeszcze stać bo nie mówię o tym by podrzucili zapasowy pociąg.
@pivo14: na kolei najgorsze jest właśnie przechodzenie przez 0 stopni. Wtedy pękają szyny, zrywają się przewody trakcyjne. Poniżej tego co najwyżej ogrzewanie w jakimś wagonie wysiada.
@blubi_su: Mi tam zwisa Bieńkowska i to co powiedziała. Rozumiem też że czasem zdarza się awaria - trudno. Ale to paranoja, że w takich przypadkach nie umieją zorganizować komunikacji zastępczej, albo chociaż jakiejś sensownej informacji (bo jak mam samolot za 2 godziny to wezwę sobie taksówkę). Kiedyś była podobna akcja - pociąg stoi na jakimś zadupiu parę godzin, nikt nic nie wie. Potem dziennikarze pytali rzecznika PKP:

- skoro była awaria