Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o takim pomyśle?


@michalglus:
Zawsze jak widzę tych dwóch dziadów w gorących, to zastanawiam się jak niewiele rozrywek w życiu muszą mieć ludzie ich oglądający i czy potrzebują jakiejś pomocy xD. Naprawdę - to jest chyba jeden z najnudniejszych programów na polskim YT.
jak Tetrycy są nudni to jakie są ciekawe sportowe programy?


@michalglus:
Co byś powiedział na taki program w którym na żywo transmituje się zawodników twojego ulubionego sportu w trakcie rywalizacji? Brzmi dobrze? Np. taki program w którym, nie wiem, dwie piłkarskie drużyny grają w piłkę nożną na najwyższym poziomie zamiast dwóch starych zgredów stojących przy jakimś stole i #!$%@? kocopoły trzy po trzy?
a słuchałeś ich kiedykolwiek?


@Dziglipaf:
Niestety tak. Całe 5 minut. Miewam ciekawsze rozmowy w kolejce do kasy w Biedronce. No dwóch starych pierdzieli opowiada jakieś bezsensowne, bezwartościowe głupoty przy stoliczku w godzinnym maratonie tych tortur xD. Naprawdę rzadko zdarza mi się tak radykalnie reagować na jakieś #!$%@? programy na YT, ale to nawet mnie pokonało.
@michalglus:

no to właśnie robią coś takiego w czasie domówek xd

Ale co robią? xD
@Flypho: faktycznie, masz rację, transmisja którą musisz oglądać w konkretnym czasie i program (i to nie tylko tetrycy, tylko praktycznie każdy inny na YT) który jest de facto podcastem, który możesz słuchać w dowolnej porze i dowolnym miejscu to jest dokładnie to samo, dzięki za wytłumaczenie
który jest de facto podcastem, który możesz słuchać w dowolnej porze i dowolnym miejscu to jest dokładnie to samo


@michalglus:
Jak lubisz posłuchać #!$%@? głupot o niczym, to napisz do mnie na PW jak masz ochotę. Wyślę ci kilka memów i #!$%@? filmów z YT, miło spędzisz czas xD. Może nawet cokolwiek wyniesiesz z takiego seansu.