Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Mistrszzz: afera trwa drugi tydzień, a gdzie jest Lewandowski ?
Z tego co słyszałem to chyba powiedział tylko 3 zdania, że piłkarze są w tym wszystkim najbardziej pokrzywdzeni.
Tak samo po meczu z Francją, w pierwszym wywiadzie rzucił coś na zwolnienie Michniewicza, ale tak naprawdę #!$%@? wie o co mu chodziło i tyle, domyślajcie się Polaczki.
Od kapitana reprezentacji i jakby nie patrzeć najważniejszej osoby w polskiej piłce bym wymagał chyba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mistrszzz: może coś jeszcze mówił, ale aktualnie jest tyle wiadomości o tym wszystkim, że ciężko powiedzieć czy czego nie przegapiłem, ale podejrzewam, że jakby zajął jakieś konkretne stanowisko to wszyscy by wiedzieli
@Brazylia: @Maruda99: @kroud: Przyczepiliście się do lewego jak rzep psiego ogona. Jakie ma to znaczenie co powie przy już kolejnej z rzędu aferze korupcyjnej polskiego betonu? Może ma #!$%@? na bandę patałachów, którzy na modłe polskich polityków wyciągają lepkie łapki po pieniądze nie oferujących nic w zamian i mających gówno w głowie? Spędza wakacje z rodziną, bo może. Jak ma wybór między kiłą, a sraczką to woli nie wypowiadać
@Brazylia: wydaje mi się, że Lewandowski ma to wszystko w dupie. Na pewno mega irytuje go beton jaki jest w PZPN i, że musi słuchać takiego Michniewicza. Dodatkowo część jego "kolegów" z kadry to mentalnie zupełnie inny poziom niż koledzy z Barcelony, pewnie bliższy temu betonowi z PZPN.
Myślę, że on chętnie by olał grę dla reprezentacji ale obawia się hejtu od narodu jaki by na niego spadł + jakiś poziom
@Morguliusz: Taki dobry zawodnik niby a #!$%@? gra taka prawda on jedynie umie się odnaleźć gdy ma lepszych zawodników od siebie bo sam nie potrafi nic zobacz ile dobrego Kane pokazał jak dostawał piłkę a ile Lewandowski dla mnie Lewy to dramat i tyle