Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kamikadze_z_chin: to #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) ciekawe czy byłeś sam jeden. Raczej nie jest to ostatnie połączenie w twoim kierunku ale i tak powinni poczekać na Ciebie. Możesz próbować zgłosić brak skomunikowania mimo, że opóźnienie twojego następnego pociągu byłoby niewielkie. (+5 min dla 4524). Spuczucia
@Kamikadze_z_chin: niestety zostaje ci użeranie się z ich biurokracją. najlepsze co możesz zrobić w takim wypadku to wejść w pierwszy lepszy pociąg (po pendolino musisz dodatkowo iść się u miejscówkę powykłócać w kasie biletowej o ile jest) o tej samej relacji, wyjaśnić sytuacje, najlepiej pokazać potwierdzenie opóźnienia pociągu i nikt ci mandatu nie powinien dać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kamikadze_z_chin: pewnie to zrobił ale dyżurny ruchu nie wyraził zgody lub ktoś wyżej.

@Jelony: nie jest potrzebne potwierdzenie opóźnienia. Jak coś to też nie ma mandatow w pociągach. Są opłaty dodatkowe.
Z Pendolino nie ma co ryzykować. Nie ma miejsc to więcej się nie wykłócisz a jedynie możesz stracić na tym gruby pieniądz. Najlepiej po prostu czekać na inny pociąg danego przewoźnika i spytać drużynę konduktorską o możliwość przejazdu albo
@Pociongowy: no ja raz poszedłem do kasy biletowej z pytaniem o miejscówke do EIP to baba mi powiedziała że "ojej no ja panu nie mogę dać takiej miejscówki bo za nią to trzeba zapłacić" i podała mi po prostu cene biletu mimo że spełniałem wszystkie warunki żeby ją dostać. i co zrobię? no nic nie zrobię :/
no wiem o tych opłatach, ale jakoś się już tak mi w głowie zakorzeniło
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jelony: luzik.
Z tymi miejscówkami też do końca nie wiem ale po prostu, po ludzku bym nie ryzykował. Pakował bym się do każdego innego pociągu, a do pendo jakbym był świecie przekonany o mojej racji. ;)