Wpis z mikrobloga

@matt-brjnm: Cena mocna zależy co wyrywasz. Jak masz #!$%@? korzenie to będzie drogo. Jak są normalne to imho powinno być taniej. Ja z prostymi korzeniami na nfz poszedłem w trójmieście w niecały miesiąc termin był. Cały zabieg 15 minut z czego 10 czekania aż znieczulenie zadziała. Zapłaciłem 0.
@matt-brjnm: zdecydowanie gumed. Bez pośpiechu, delikatnie, im bardziej poplątany układ zęba, tym bardziej namawiam. BTW, jedyne miejsce, gdzie do rwania wystarczył jeden zastrzyk znieczulenia, mam pokręcone nerwy szczęki i zawsze były problemy ze znieczulaniem.
@matt-brjnm: chyba że przenieśli. Ja byłam w wolnostojącej starej willi tak w pół drogi do szpitala.

@boltzman: przeciwnie, robią to niemal wyłącznie studenci najstarszego roku. Pod stałym i bezpośrednim nadzorem na każdym praktycznie etapie, dlatego całość trochę trwa, bo zanim student przejdzie do kolejnego kroku, prowadzący ogląda postęp robót 'dziąsła zsunięte, dobra teraz nakładasz -nazwa, szczęk, brzdęk - i bujasz do całkowitego rozluźnienia; uważaj na to i tamto' i tak
@matt-brjnm: jak się nie spieszy to na matemblewskiej wyrywałem dwie, pierwsza czas oczekiwania z 2 tyg, przy drugiej około miesiąca, zależy jak trafisz i czy rozpisują już grafiki na następne miesiące. Szybko i bezproblemowo. 6stkę rwałem gdzieś na Kowalach, ale to była sytuacja awaryjna to skasowali coś koło 500 zł
@krystal_Tri_tapik: @maciekawski: @macvir:

Czyli te opinie z googla mozna w tylek wsadzic i smialo isc nawet jak sie ma zle wspomnienia z dentystami-sadystami? xD
Mam dwie osemki na dole do wyrwania, ale z racji traumy po ostatniej wizycie przed wyjazdem do DE gdzie troche nadrobilem zaleglosci boje sie isc na NFZ gdziekolwiek robic cos z zebami, a nie oszukujmy sie wyrwanie dwóch dolnych ósemek trochę pociągnie po kieszeni. Docelowo