Wpis z mikrobloga

Hej! Planuje wyjazd na narty na początku stycznia. Biorę pod uwagę raczej tylko PL, coś w sensownej odległości od #poznan . Do tej pory jezdzilem sporo w Czarnej Górze i bardzo sobie cenie to miejsce, ale jednak chciałbym spróbować czegoś innego. Zarezerwowałem hotel w Karpaczu, ale z tego co widzę, to trasy tam (Kopa) są bardzo ubogie. Macie pomysły na jakieś alternatywy?
#narty #sport
  • 9
@Nowowiejski69: Jeżeli jeździsz do Czarnej Góry w Polsce, to odległość do ośrodków czeskich (które jednak są lepsze niż polskie jeżeli chodzi o Sudety) nie będzie problemem.
Warta wspomnienia jest ČERNÁ HORA. Z tego ośrodka można również ratrakiem dostać się do Pecu pod Śnieżką w ramach karnetu.
Drugie warte rozważenia miejsce to Szpindlerowy Młyn.
ČERNÁ HORA chyba ma największą różnicę wysokości z ośrodków narciarskich w Sudetach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nowowiejski69: rozważ też Szczyrk. Wsiadasz w pociąg w Poznaniu, dojeżdżasz do Bielska-Białej, potem w busa i cyk. Szybko w miarę i trasy zajebiste. Cały czas ulepszają kurort. Skipassy można kupić taniej jeśli wcześniej ogarniasz. Ja tam byłem rok temu i na pewno będzie to stały punkt wycieczek w najbliższych latach patrząc na zapowiadające się inwestycje.