Wpis z mikrobloga

Tyle się dzieje ostatnio, że nie wiem od czego zacząć ()

Jutro i w środę odbieramy w sumie 6, może 7 psów. Wszystko zachudzone, przebywające w tragicznych warunkach. Szczerze, gdybym miała miejsca od razu zabrałabym kolejne 10 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
8 miesięcznego szczeniora, który kwitł na łańcuchu przy starym fotelu już zabrałyśmy. Siedzi w lecznicy do wtorku bo nie mamy gdzie go wcisnąć a nie miał żadnej ochrony przed tą pizgawicą.

Pojadą dwoma transportami, chłopaki do tymczasu pod Łodzią a czwórka do jedynej dużej fundacji która nie dość, że odpisuje na wiadomości to nam realnie pomaga ale jeszcze nie mogę powiedzieć która to XD

Do lecznicy w sobotę trafiła Leosia to prawdopodobnie „wolno żyjąca” kotka, kolejna z której jakiś zwyrodnialec zrobił sobie tarczę do strzelania z wiatrówki (°°
Ma paskudne zapalenie płuc i ledwo oddycha. Rokowania są ostrożne ale jak wiemy, problemy z płucami lubią się ciągnąć długo co oznacza że są kosztowne ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Klatkę łapkę znowu nastawiamy na jednym z siedlisk kotów wolno żyjących (to z którego jest na przykład Franka i Dionizy)- jest wymiecione, prawdopodobnie znowu panleukopenia bo przeżyła tylko zaszczepiona niedawno Bułka. Ale tez coś z nią nie tak więc próbujemy łapać, chora nie przeżyje na wolności tej zimy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Teraz dopinamy transporty tych psiaków, była też wizyta zapoznawcza Imbira która wypadła dobrze więc chyba do przodu. Poza tym, że w weekend dopadły go rewolucje żołądkowe i wylądowaliśmy na kroplówce.

Dionizos w skutek mojego niedopatrzenia zrobił siku na łóżko więc dla bezpieczeństwa przetestowaliśmy pieluchy wielorazowe - za chudą ma dupkę na rozmiar xs i spada. Ale i tak jest przesłodziak ()

Trzymajcie kciuki żeby odbiory poszły bez problemów bo nie zniese więcej fikołków.

#pieszkotem #kitku

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/66851713

Pobierz c.....i - Tyle się dzieje ostatnio, że nie wiem od czego zacząć (-‸ლ) 

Jutro i w śro...
źródło: comment_1670849718C523Ko1Fo3cTol0NSRLyjb.jpg
  • 26