Wpis z mikrobloga

@Plp_: fakt. U mnie w rodzinie jest taka zasada ze dziewczynom w ciąży się grzybow nie daje (małym dzieciom tez ofc), pamietam jak pierwszy raze to uslyszalem, to sie zdziwiłem i zapytałem od kiedy jakies głupie zabobony sie u nas wyznaje xD no i mi mama i cuotka wytłumaczyły, ze wlasnie o to chodzi, ze zawsze się coś mogło zaplątać trującego i dorosły sie porzyga, ale dla malucha albo ciąży zagrożenie
  • Odpowiedz
@Plp_: fakt. U mnie w rodzinie jest taka zasada ze dziewczynom w ciąży się grzybow nie daje (małym dzieciom tez ofc), pamietam jak pierwszy raze to uslyszalem, to sie zdziwiłem i zapytałem od kiedy jakies głupie zabobony sie u nas wyznaje xD no i mi mama i cuotka wytłumaczyły, ze wlasnie o to chodzi, ze zawsze się coś mogło zaplątać trującego i dorosły sie porzyga, ale dla malucha albo ciąży zagrożenie
  • Odpowiedz
@mazaken: no właśnie to nie są kotlety, kotlet ma mięso, kotlety z ziemniaków to placki ziemniaczane, kotlety z jabłka to racuchy, muszę się chyba doszkolić, bo dla mnie kotlet to zawsze był mięsny
  • Odpowiedz
@mazaken: a to nawet nie wiedziałem, nigdy nie jadłem, na pewno spróbuję, bo pomimo, że jestem mięsożercą, to nie zawsze trzeba jeść mięso, ziemniaki najbardziej lubię pod postacią talarków, lub frytek, człowiek całe życie się uczy
  • Odpowiedz