Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, Czesław będzie teraz:
1. Szedł w zaparte z tymi blokadami zapewniając sobie smród nawet po powrocie do Ekstraklasy
2. Próbował się wyślizgnąć w swoim stylu czymś typu 'No ja niechcący zablokowałem wszystkich lubiących post a tu taka afera, żyć beze mnie nie możecie hehe'

Ja coś czuję, że poszedł w tryb full Choroszcz i teraz tylko z Stanowskim będzie rozmawiał, ciekawe tylko jaki klub się skusi na takiego ananasa.

#mecz #pilkanozna #reprezentacja
  • 9
@martin123154 No tak bardzo nie korzystał, że aż musiał zablokować połowę dziennikarzy ( ͡º ͜ʖ͡º) Afera będzie, bo w dzisiejszych czasach to tak jakby powiedział, że z tymi zablokowanymi nie będzie rozmawiał. I to nawet nie za jakieś wpisy typu 'Michniewicz to gruby oszust', a za konstruktywną krytykę.
@martin123154: ale ty nie kumasz, że tu nie chodzi o blokowanie tego czy tamtego nieprzychylnego dziennikarza, tylko o to, że gość nie przyjmuje absolutnie żadnej krytyki, nawet od ludzi, którzy mu pomagali i nie życzą mu źle? czy ty myślisz, że taka osoba bierze pod uwagę zdanie KOGOKOLWIEK innego, niż zdanie samego siebie? czy twoim zdaniem, osoba, która zarządza pracą kilkudziesięciu osób (sztab + piłkarze), powinna blokować i uciszać każdego, kto
bezbekpol - @martin123154: ale ty nie kumasz, że tu nie chodzi o blokowanie tego czy ...

źródło: comment_1670846962Vu023SksmLwBYj34dhsqEA.jpg

Pobierz