Wpis z mikrobloga

Posiadanie baby face tak samo czyni cię przegrywem co posiadanie typowo stereotypowych cech przegrywa jak zakola, cofnięta szczeka, pryszcze itd.

Nie posiadam żadnych typowych cech przegrywa. Moim jedynym problemem jest baby face, którego nie zamaskuje zarostem, bo ten jest słaby.
Mimo 182cm wzrostu, babyface skreśla mnie całkowicie w oczach kobiet na portalach randkowych ¯\_(ツ)_/¯ Mogę zrobić z siebie pakera ale nie zmienię rysów twarzy….

Kobiety na portalach randkowych szukają stereotypowego samca alfa, co tylko potwierdza, ze kobieta tam siedząca kieruje się najbardziej prymitywnymi instynktami.

#tinder #badoo #rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks
  • 73
  • Odpowiedz
Chodzi mi tylko o to, że czasem pierwsze kroki trzeba robić wbrew sobie jeśli chcemy coś w sobie zmienić ¯\(ツ)/¯ później idzie już z górki.


@kiszczak: Ale ja jestem już za tym etapem dawno xD Ja nawet potrafiłem pracę zmienić na mniej płatną, ale taką gdzie jest dużo młodych dziewczyn XD Ja robiłem wiele radykalnych zmian i wcale nie idzie nic później z górki xD

Cały czas słyszę, zrób X by
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka

Więc te wasze rady są po prostu śmieszne


Te rady są z dobrego serca. A Ty masz chyba pretensje do innych, że akurat Tobie się nie udało. Wiadomo, że biologia to nie matematyka, a życie to nie nauka ścisła. Nie każdy w życiu znajdzie drugą połówkę, choćby zrobił wszystko według teorii jak trzeba. Bo życie nie jest sprawiedliwe. Ale nie miej pretensji do ludzi, którzy mówią Ci co zwykle działa¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Te rady są z dobrego serca.


@kiszczak: Ale są niepraktyczne ¯\_(ツ)_/¯ Co ty myślisz, że sam bym nie wpadł na coś podobnego?

Ale nie miej pretensji do ludzi, którzy mówią Ci co zwykle działa¯\(ツ)/¯


@kiszczak: Raczej co wg. tych ludzi działa. Jakby działało, to nie byłbym w takiej sytuacji. Najlepiej powiedzieć że wszystko jest proste, bo samemu nie jest się w podobnej sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Ale ty jesteś rozgarnięta inaczej ( ͡º ͜ʖ͡º)

Babyface to osoba która posiada młody wygląd nieadekwatny do wieku. Wzrost możesz podać w liczbach, poziomu babyface już nie xD

Wiesz jak wygląda typowy 20'latek? No chyba wiesz. Wyobraź sobie teraz osobę, która ma 30'lat a która wygląda na 20. Czego tu nie rozumiesz?? ( ͡º ͜ʖ͡º) Co ci tu mam pokazać??
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: jak potrenujesz 2 lata, potem zrobisz redukcję to z mordy zejdzie trochę smalcu, mogą uwydatnić się kości policzkowe oraz rzuchwa się wyostrzy
Baby face to dla mnie trochę taki ziemniak, pulpet
Nie #!$%@? że 30 lat to dużo, pewnie jeszcze pieluchy nosisz
Zasuwaj na silke
  • Odpowiedz