Wpis z mikrobloga

@corryand: w takich momentach poznajemy prawdziwych kolegów.
A po za tym nie macie wrażenia ze u mlekołaka podjerzanie wolno chat chodzi?
jest 6k osób ,ale aktywni to pewnie ze 100
@m4xejd: wlasnie tez mam takie wrazenie ale ponoc duzo osob nie ma kont zalozonych i oglada bez rejestracji i przez to nie da sie komentowac ale patrzac na to ze Nitro ma 10k subow to dziwnie wolno i tak czat chodzi jak na tyle ludzi.. albo nie komentuja albo te statystyki na tej platformie sa naciagane.. dobra bylaby ankieta gdzies tam u niego na discordzie i twitterze zeby spr realnie ile
@Kiedysbedeczerwonka: ogladam bo mam love-hate relationship do Zyniaka. Jego spoko strone jak zachowuje sie jak normalny czlowiek lubie ogladac, jak przekracza granice to zycze mu kar finansowych i wyrokow z pracami spolecznymi. I ciesze sie, ze wyszedl taki film bo sam apelowalem juz chyba z 2 lata temu jak nikt tu nic nie pisal ze #!$%@? trzeba powstrzymac go od zyczenia smierci czy choroby ludziom. Myslalem, ze da sie mu po
@Amoberus: nie chce mi się czytać całego Twojego wysrywu, powiem Ci tylko jedno są pewne zasady o których się nie mówi, ale każdy je zna, do Cb dociera tylko aspekt korzyści finansowych i nawet mi Cię nie żal