Wpis z mikrobloga

@elozapiekanka: @essa121: Próbowałem, była to nawet fajna odskocznia od niskich zakresów powtórzeń. Na początku było ciężko się przestawić i oddychałem rękawami szczególnie że trzymałem się dość krótkich przerw między seriami. Warto spróbować ale moim zdaniem na miesiąc czy dwa.
@elozapiekanka: Na 100 procent lepsza wytrzymałość na większe powtórzenia, trochę napompowało i wywaliło żyły ale to jednak krótki czas żeby były niewiadomo jakie efekty. W głównych bojach Maxy spadły trochę siłą rzeczy.
@elozapiekanka: dziala, o ile stosujesz progresje, np opisana przez wodyna. Jak wracalem do treningow po dlugiej przerwie to wlasnie zaczalem od gmv. Klate zaczalem od 50kg zgodnie z zalecenien 50% maksa a skonczylem na 97(?) w tych 10x10. W BP
W pomokach na poreczach skonczylem na +50kg. Dobrze mi sie tym cwiczylo.
@elozapiekanka: Działa jak każdy trening, ale dużo lepiej zamiast robić 10x10 zrobić 5 x 3-5 jednego ćwiczenia i po tym 5 x 8-12 innego. Trening na dużych i małych ciężarach stymuluje trochę inne ścieżki hipertrofii. Dlatego najlepiej działają plany, które w obrębie mikrocyklu zawierają różne przedziały powtórzeń na tę samą partię mięśniową.