Wpis z mikrobloga

@pharmaki: Zawsze tak jest na koniec, im dłużej patrzysz tym bardziej myślisz że można było inaczej (,) Ale nie ma co się zadręczać bo zawsze będzie sie dla nas wydawać niewystarczająco, najważniejsze żeby parze się spodobało i ta druga osoba była zadowolona, a na pewno będzie jak się dużo serducha włożyło ʕʔ
  • Odpowiedz
@pharmaki: Ojj tak, też to czuję strasznie w tym roku, to 200zł teraz to prawie nic a kiedyś za 200zł to była paka full wypas, ale muszę przyznać że przekonałam się dzięki temu do Shopee, jakieś kupony miałam, darmowe dostawy i dało radę niektóre rzeczy ugrać
  • Odpowiedz
@pharmaki: co roku mam takie obawy, bo jednak to prezent dla kogoś, kogo nie znam, a mimo wszystko chciałabym stanąć na wysokości zadania. Myślę, że każdy biorący udział w wykopace ma z tyłu głowy takie myśli choć przez sekundę. Rozumiem Twoje obawy i jednocześnie wierzę, że wszystko będzie dobrze :-)
  • Odpowiedz
@QUANTUM-DICK: w sensie bieda ile za to można kupić, w zeszłym roku miałam za to kilka mniejszych prezentów, a w tym cokolwiek pomyślę to juz mocno wykracza poza taką kwotę (°°
  • Odpowiedz
@pharmaki: żartuje przecież :D przecież minimum to 100 zł i każdy wie jakie są dziś ceny, a samo dostanie prezentu niezależnie co tam jest w środku to już jest mega szczęście jak dla mnie ()
  • Odpowiedz
@pharmaki: Mam dokładnie to samo, dopiero składam pakę i ciągle mam wrażenie, że beznadzieja będzie, mało co tam wejdzie w gusta mojej pary i może się nie spodobać. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Trzeba to jakoś pokonać i złożyć ją do końca i zobaczymy co i jak, najgorzej się zadręczać!
  • Odpowiedz
  • 1
@pharmaki pocieszające może być w tym tylko to że nie tylko Ty tak masz, różowa mówi mi że już jest paczka git a ja jeszcze bym coś domówił... możemy utworzyć grupę nie do końca spełnionych mikołajów xD
  • Odpowiedz