Wpis z mikrobloga

Ja mam broń w domu a nawet dwie


@PomidorovaLova: dwie bronie na dwie ręce xDDDD i jak z nią wrócisz ze stanów? bo nie rozumiem po co ta dygresja

w razie zagrożenia wrócę do Polski od razu


@PomidorovaLova: no już, szczególnie jak Ci odwołają loty, na rowerze przyjedziesz do jednostki WCR Białystok xD

Nie potrzebuję książeczki wojskowej


@PomidorovaLova: Ja też nie potrzebuję, a mam
gdyby było zagrożenie wojną to bym wróciła pomagać gdy taki przegryw jak ty z kolei uciekałby w podskokach do Pana Niemca


@PomidorovaLova: różnica między nami jest taka, że siedzę na dupie i nigdzie nie #!$%@?, bo nie mam jak i matki tu nie zostawię, a ty grzejesz dupę za oceanem i #!$%@? kocopoły bez pokrycia jak to wrócisz.

Wróciłaś, gdy byli potrzebni wolontariusze dla ukrainy na początku wojny?
Wróciłaś, gdy był
@Zatwardzenie: Jeszcze raz ci powtórzę, bo to ty dzwonisz - nie muszę udowadniać anonowi w internecie że wrócę. Polska nie jest w trakcie wojny, a Ukraina nie jest moją ojczyzną, chociaż wspieram ją finansowo od dawna. Mój ojczym był Ukraińcem i zginął pod Iłowajskiem w 2014.
nie muszę udowadniać anonowi w internecie że wrócę


@PomidorovaLova: I to jest fajne co tutaj napisałaś. A fajne dlatego, że prawdziwe.
Jestem nikim dla polek.
Jestem nikim dla polityków.
Jestem nikim dla głów w telewizorze.
Ale akurat ode mnie wymaga się złożenia przysięgi żołnierza rp.
a cuhj wam dpue aż po jaja
Mój ojczym był Ukraińcem i zginął pod Iłowajskiem w 2014.


@PomidorovaLova: Jak bardzo zdesperowaną kobietą trzeba być by związać się z Ukraińskim wieśniakiem? z drugiej strony patrząc na twoje wodogłowie to prawdopodobnie była jedyna opcja.