Wpis z mikrobloga

Co by można było wymyslić na pytanie "ile miałem partnerek", nie mając żadnej, ale nie chcąc sie przyznać, bo juz bede spalony?

Mówiąc w skrocie pisze juz chyba 6 dzień z taką jedną z tindera, czesto zachacza o tematy zwiazane z ruchaniem (ale mowi ze interesuje ją tylko stala relacja i zadne fwb) . Jak dotąd improwizuje, staram sie odpowiadac wymijajaco, ale też nie zawsze sie da, wiec musze troche kłamać, bo nigdy nie ruchalem ani nie byłem w zwiazku, (chociaż raz bylo blisko, ale wtedy duża odległosć przeszkodziła)

I teraz drugi raz zapytała o to ile miałem partnerek. Wczoraj zignorowalem to pytanie, ale teraz znowu zapytała i nie wiem czy powiedzieć że np. dwie , czy może jest na to jakaś dobra "wymijajaąca" odpowiedź?

Najpierw odpisałe jej "A co cie to tak interesuje?". Ona na to, że "tylko pytam. Tajewmnica?"

No i nie wiem co odpisać. Dodam, ze ona sie przede mną otwierała, i opowiadała o swoim ex czy nawet o typach ktorzy do niej podbijajaa. Mówiła nawet takie rzeczy, że ją czasem bił, a nie zrywała od razu, bo miała syndrom sztokcholmski, więc jakby ona mi wszystko opowiada nawet jak nie pytam i podejrzewam, ze sama też bedzie drązyć tematy moich nieistniejących ex

#tinder #podrywajzwykopem
  • 45
i opowiadała o swoim ex czy nawet o typach ktorzy do niej podbijajaa. Mówiła nawet takie rzeczy, że ją czasem bił, a nie zrywała od razu, bo miała syndrom sztokcholmski, więc jakby ona mi wszystko opowiada nawet jak nie pytam i podejrzewam, ze sama też bedzie drązyć tematy moich nieistniejących ex


@essos: Po pierwsze już masz wielką czerwoną flagę
Po drugie, powiedź kilka.

To nie dziewczyna do związku. Fajnie pohasać w
@essos: Zależy ile masz lat, ja bym powiedział 18-19 lat= 2, 20-22= 4, 23-25= 6, 25-30= 6-8. To takie realne bezpieczne, że laska to połknie i nie będzie uważała Cię za ruchacza, ale gościa atrakcyjnego dla lasek
Czemu to czerwona flaga?


@essos:
1. Opowiada o ex.
2. Opowiada o innych facetach, którzy do niej podbijają.
3. Była w związku przemocowym i to dłuższy czas, tłumaczy syndromem sztokholmskim.

I pewnie jeszcze opowiada, jak dotychczasowi faceci źle ją traktowali, a ona taka dobra była :)

Miałem taką, okazało się, że borderka.
@essos Dodam że w moich rejonach ludzie raczej nie zmieniają lasek jak rękawiczki(mieszkam na wsi obok malego. miasta 45k) i jak tak sie zastanawiam to rowiesnicy przewaznie mieli 1-3. Jest też paru z rekordem 0, tak jak mój
@lexico Na dodatek opowiadala mi dzisiaj że jej przyjaciółka tak samo jak ona ma syndrom sztokcholmski i jest 2 miesiące z typem ktory źle ją traktuje. Wystarczyl ze gdzies wyszla na dluzej i juz jakies awantury robil.
@essos: Oczywiście, że #!$%@? taka odpowiedź, napisałem Ci widełki laycountów na poszczególny wiek, które są atrakcyjne dla lasek i nie są aż tak powyżej przeciętnej zwykłego gościa. Napisz, że 2 związki po 4 lata
@essos: normalna dziewczyna nie będzie miałą z tym problemu, szczególnie jak jej się podobasz. Ewentualnie powiedz, że miałeś jedną i długo już z nikim nie byłeś. Zresztą jak dziewczyna ogarnięta to ci nie zada takiego pytania

Mówiła nawet takie rzeczy, że ją czasem bił, a nie zrywała od razu, bo miała syndrom sztokcholmski,


xDDD
@essos: nie rezygnuj, jak nie masz jeszcze doświadczenia to trzeba to zmienić i w końcu zaruchać. Laska może być chętna, chce podejrzewam wybadać czy warto Ci dać dupy po prostu, więc dobry temat. Raczej bym pisał i zobaczył co z tego będzie
Zależy ile masz lat, ja bym powiedział 18-19 lat= 2, 20-22= 4, 23-25= 6, 25-30= 6-8. To takie realne bezpieczne, że laska to połknie i nie będzie uważała Cię za ruchacza, ale gościa atrakcyjnego dla lasek


@dziarsky91: ależ bzdury jezu chryste.....
@essos: Odpuść, widać że #!$%@?ęta.

Jeszcze raz ci piszę, normalna dziewczyna nie będzie miałą z tym problemu i nawet ciebie nie zapyta, a to co pisze dziarsky z tymi widełkami to jest ostry psychiatryk. Nie wiesz w takie idiotyzmu, bo ci na banie jeszcze siądzie