Wpis z mikrobloga

Czy jest tutaj ktoś komu Wiedźmin 3 się nie spodobał?

Zrobiłem drugie podejście do tej gry i jakieś to takie nie wiem xD

Wszyscy moi znajomi gracze zachwalają Wiedźmina i aż tak głupio mi rezygnować. Druga sprawa, że teraz się zastanawiam czy kupować inne gry AAA, bo boję się że mi się tak samo nie spodobają. Np. myślałem o Red Dead Redemption 2, ale boję się że skończę z tym tak samo jak z Wiedźminem, czyli po ok. 5h.

A może powinienem się przemóc jeszcze trochę? No sam nie wiem.

#wiedzmin #witcher #gry #pcmasterrace
  • 16
@damienbudzik: A gdzie doszedłeś? Mi też za bardzo nie podszedł na samym początku. Ogólnie bardzo dobra gra chociaż trochę przereklamowana. Jak masz się męczyć to lepiej odpuścić. Mi też niektóre gry uważane za 10/10 niespecjalnie podeszły. Kwestia indywidualna.
@damienbudzik: Po co się zmuszać? Nie lubisz, nie grasz.
Co prawda mnie też pierwsze 10-15 godzin przynudziło i też się zastanawiałem nad dalszą rozgrywką, ale potem coś chwyciło i uważam, że była to jedna z najlepszych gier, w jaką miałem okazję pograć.
Ale skoro po dwóch próbach, nadal Ciebie to nie zaciekawiło, to odinstaluj.
Co prawda mnie też pierwsze 10-15 godzin przynudziło i też się zastanawiałem nad dalszą rozgrywką, ale potem coś chwyciło i uważam, że była to jedna z najlepszych gier, w jaką miałem okazję pograć.


@Chrystus: to może w takim razie zrobię kolejne podejście za jakiś czas, bo na razie wg Goga przegrałem 5h, a u Ciebie chwyciło po 10-15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@damienbudzik: podchodziłem do Wieśka z 3x i czeka na next gen parcha, ale to trochę przez to, że grałem na małym tv z dużej odległości. Podchodziłem 2x do RDR2, za 3x tak mnie wciągnął że skończyłem grę czując potężna pustkę. Cybercrapa łyknąłem w 2 tyg (60h) dziś skończyłem i czuję kureswka pustkę. Jednym coś pasuje, innym nie
@damienbudzik: mi sie podobalo wszystko w wiedzminir, tylko nie glowna linia fabularna. Na poczatku rdr 2 przez pierwsze godziny tak srednio ale pozniej mnie wciągnelo maksymalnie, siedzialem i #!$%@?, ze jeszcze tylko kapelusz na glowe zalozyc. Wiedzmin natomiast od samego poczatku mnie zauroczyl. Jak ci nie wchodzi to nie ma co na sile
@damienbudzik: Wiesz że nie ma takiego przepisu który mówiłby że ci się dana gra ma podobać?
W Wiedźmina nie grałem więc się nie wypowiem, ale przykładowo dla mnie reboot God of War był taki sobie podczas gdy wszyscy na wykopie i nie tylko walili do niego konia.
Z kolei właśnie sobie gram w Mass Effect bo na PS dawali remaster za darmo i dalej uwielbiam pierwszą część mimo że dla większości
A może powinienem się przemóc jeszcze trochę? No sam nie wiem.

jak się nie podoba to nie, to przyjemność ma być a nie 'praca'.

Mi się podobał, ale red dead redemption 2 mnie zniechęciło, 2h pograłem i uninstall a też ludzie to zachwalają jako kolejne nadejście Mesjasza ¯\_(ツ)_/¯
@damienbudzik:
@damienbudzik: To działa u Ciebie tak, że podobają Ci się inne gry tego typu, ale W3 nie, czy w ogóle mało grasz albo grasz w inne gatunki? Jak to pierwsze to pewnie bym odpuścił, jak to drugie to gra może wymagać więcej niż 5h, aby się wczuć.

Mnie W3 mocno wciągnął, długie sesje z dużą immersją, ale na początku było o tyle ciężko, że średnio mi szło, przed W3 grałem głównie
To działa u Ciebie tak, że podobają Ci się inne gry tego typu, ale W3 nie, czy w ogóle mało grasz albo grasz w inne gatunki? Jak to pierwsze to pewnie bym odpuścił, jak to drugie to gra może wymagać więcej niż 5h, aby się wczuć.


@Jan_K: Nie grałem za bardzo w gry tego typu.
Z gier z otwartym światem to w miarę podoba mi się Zelda BOTW, ale robię czasem