Wpis z mikrobloga

Ooooo, a co to się zadziało, @MglawicaKraba? Czyżby zwoływanie się do znalezisk nie było jednak tak "legalne" i akceptowalne przez moderację, jak to cały czas podkreślasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Użytkownik zbanowany do 17.12.2022


za Naruszenie regulaminu - flood, manipulacja głosami

#stobanowdlalewakow #4konserwy #bekazlewactwa no i trochę #neurolista, bo o wołanko się rozchodzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
plackojad - Ooooo, a co to się zadziało, @MglawicaKraba? Czyżby zwoływanie się do zna...

źródło: comment_1670761163ehds2CtsyaXKQ9mwgOBXFe.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@mrbarry: W pełni się zgadzam. Dopóki ktoś używa mirkolist do wypromowania swojego niepolitycznego contentu (np. popularnonaukowego), to OK. Czym innym jest jednak antagonizowanie użytkowników wrzutkami czysto politycznymi i często hejterskimi. Dość powiedzieć, że listy takie jak ta @kleopatrixx (która wstawia swoje treści raz na kilka dni, a i tak jest mieszana z błotem przez tych, którzy robię to codziennie po kilka razy) w ogóle nie powstałyby, gdyby nie hejterska aktywność neuropy.
  • Odpowiedz
W pełni się zgadzam. Dopóki ktoś używa mirkolist do wypromowania swojego niepolitycznego contentu (np. popularnonaukowego), to OK.


@plackojad: dla mnie również tego rodzaju listy jak najbardziej mogą zostać
  • Odpowiedz
jednak nie wiem za co

Za znalezisko

Czy wołanie, jeśli to drugie to niech będą konsekwentni dla każdej ze stron


@Lukardio: Nie mozesz sie go po prostu na discordzie zapytac? Na pewno ma w wymoderowanych powod bana i sygnature moderatora.
  • Odpowiedz
@plackojad: Nie będę dyskutował nad zasadnością reguł na wykopie bo to już kwestia indywidualna. Tylko wspomnę dla twojej świadomości, że kleopatrix to facet.


@krl_krl: a co jeśli identyfikuje się jako kobieta?
  • Odpowiedz
@grubson234567: Zesral to sie na kontakcie Krab. Bo zarowno jego znalezisko jak i komentarze, za ktore dostal bana - sa nadal usuniete. Zalosne ze ktos kto dostaje zaledwie 7 dni bana nie potrafi tego wytrzymac, wiec bombarduje kontakt mailami liczac na lewacka litosc "bo mam horom glowe, odbanujcie plisss, moj stan psychiczny sie drastycznie pogarsza bez wyklopu" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz