Wpis z mikrobloga

Na chlodno po walce. Blachowicz powinien sie zastanowic co dalej. Dla mnie on przegral z samym soba juz przed pojedynkiem, ta trenerka mentalna do #!$%@? z miejsca, brak trenera w narozniku, treningi w tym wca to widac nieporozumienie na jego poziomie. Chlop ma zaraz 40 lat, albo wyciaga wnioski i sprobuje jeszcze zaatakowac o pas chociaz bedzie z tym ciezko, albo jeszcze kilka walk i zmienia federacje/konczy kariere. Po walce pisalem, ze oszukali ruska, sedziowie ocenili inaczej, dla mnie to byla #!$%@? walka i w 3 rundzie mogl to skonczyc, nie wiem co sie tam stalo.
#ufc
  • 4
@XYZ91 prawda jest taka, że Glover go sportowo zniszczył. Od tamtej pory Janek walczy przewidywalnie. Brakuje tej mocy, refleksu. Mentalnie jest wrakiem. Do walk powinien przygotowywać się w USA (jak Gamrot) a nie w celebryckim wca. Pytanie tylko czy w wieku 40 lat jeszcze mu się chce.
@XYZ91 powinien zmienić środowisko bo ewidentnie otoczka WCA mu nie pomaga. Ciągle praca z tymi samymi ludźmi. Teraz jeszcze zamieszanie z narożnikiem. Porównując do Gamrota, który na codzień trenuje w smoku lecz gdy tylko walka na horyzoncie odrazu wylot do Stanów i praca z elitą trenerska (Mike Brown) i sparingową (Masvidal, Poirier i inne kozaki ) widać u niego głód, którego u Jana już nie ma. I tu jest ta różnica.