Wpis z mikrobloga

@LM2525: a co w tym takiego nadzwyczajnego, że gościu zaczął płakć bo właśnie kończy się jego długa, piekna kariera i nie udało mu się zrealizować za pewno największego marzenia w tej dziedzinie i kolejnej szansy już mieć nie będzie

Nie manipuluj moją wypowiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie ma nic złego w smutku po przegranym meczu. Ale Ronaldo jest częścią zespołu, i to nie byle jaką.
@srednibrat: Nic nie manipulowałem, dokładnie taki był wydźwięk twojej wypowiedzi.

Oczywiście mógł to robić w trakcie turnieju, ale nie po ostatnim gwizdku, bo to już by nic nie zmieniło.
@LM2525: Nic nie manipulowałem, dokładnie taki był wydźwięk twojej wypowiedzi.

Manipulacja polegała na tym, że odniosłeś się do płaczu, pomijając sedno mojej wypowiedzi, czyli krytykę ostentacyjnego opuszczenia murawy
@srednibrat: W takim razie kompletnie nie potrafisz formułować myśli.

Ale #!$%@?ąc od tego, co jest złego w tym, że po meczu opuścił murawę? Co miał się cieszyć z Marokańczykami? Miał pocieszać młodszych kolegów? Czy może jak Lewy miał se zbijać pjonę z Hakimim?

Przez całą karierę Ronaldo jest multum sytuacji, w której można się #!$%@?ć do jego zachowania, ale tutaj biorąc pod uwagę całe tło, nie wiem, jak można miec pretensje
@LM2525: W takim razie kompletnie nie potrafisz formułować myśli

31. Argument ostatni

Ale #!$%@?ąc - opuszczenie murawy w takim stylu nie tyle jest złe (nie wkładać mi do postów wyrazów, których nie napisałem), co raczej niewłaściwe. I wcale nie musiał cieszyć się z Marokańczykami - stosownym byłoby im przynajmniej pogratulować - wszak mecz był w miarę czysty. Czy miał pocieszać młodszych kolegów? - tak. I chyba podejście do tej kwestii sprawia,
@srednibrat: A może po prostu niech każdy sobie przeżywa to na swój sposób. Jest duża szansa, że to był jego ostatni mecz w kadrze. Pocieszanie młodszych kolegów nic nie zmieni i nic nie da. Oni jeszcze mają przed sobą całe kariery i przynajmniej jedną szansę na zdobycie MŚ. Serio, tak #!$%@? się dla zasady jest zupełnie niepotrzebne. Chciał se chłopak zejść do szatni i w samotności to przeżyć, jego wybór. Nawet
co raczej niewłaściwe


@srednibrat: Używasz argumentów jak typowa stara pudernica, która uzurpuje sobie prawo do oceny, czy somsiadka na mszy w niedzielę na sumie była właściwie ubrana. Każdy ma prawo przezywać swoje uczucia jak chce, dopóki nie jest to w sprzeczności z kodeksem karnym.
@Pharos: Używasz argumentów jak typowa stara pudernica, która uzurpuje sobie prawo do oceny, czy somsiadka na mszy w niedzielę na sumie była właściwie ubrana. Każdy ma prawo przezywać swoje uczucia jak chce, dopóki nie jest to w sprzeczności z kodeksem karnym.

Ubiór w kościele miał zawsze duże znaczenie - był sankcjonowany przez obyczaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Natomiast w przypadku gwiazd sportu (Ronaldo jest chyba najpopularniejszym sportowcem