Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 183
Przypominajka, że Platforma sprzed kilkunastu lat, a Platforma dziś to dwie różne partie. Kiedyś liberałowie likwidujący przymusową służbę wojskową, dziś neokomunustyczna i populistyczna klika w stylu PiSu i Lewicy, opowiadająca się za niewolnictwem.

Dość powiedzieć, że w śmietance partii znajduje się dziad, który chce żeby młodzi mężczyźni zmieniali mu za darmo pieluchy w DPSie.

#pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #maskulinizm #prawamezczyzn #mizoandria #bekazprawakow #bekazlibka #wojsko #obowiazkowecwiczeniawojskowe #polityka
F.....e - Przypominajka, że Platforma sprzed kilkunastu lat, a Platforma dziś to dwie...

źródło: comment_1670752634pYxvDqmz1dCkZuyZNfIUo4.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@CyfrowyD: Skoro tak bardzo obrzydza Cię Polska, uwążasz, że niewiel CIę z nią łączy i zapowiadasz emigrację to po prostu to zrób. Bo jeżeli wolny czas sprzedasz na dyskusjach na polskich portalach i uzewnętrzniasz swoje strachy to nie wyglada to do końca wiarygodnie.
  • Odpowiedz
Dzisiaj nikt kto podważa sens budowania rezerwy ludzkiej na wojne nie może być nazwany inaczej jak antypolak.


@szurszur: ja podważam, jestem antypolakiem?

Właśnie wojna na Ukrainie pokazała jak bezwartościowe jest mięso armatnie które proponujesz. Rosja razem z Ukrainą robi rekonstrukcję I WŚ właśnie dzięki temu, że mają te rezerwy mięsa armatniego. Brak nowoczesnego uzbrojenia (poza szczątkowymi przekazanymi przez państwa NATO) jest przyczyną tego, że Ukraina jako państwo wojnę przegrała i czas
  • Odpowiedz
Skoro tak bardzo obrzydza Cię Polska, uwążasz, że niewiel CIę z nią łączy i zapowiadasz emigrację to po prostu to zrób


@szurszur: Mój pobyt w PL jest związany tylko z moim zawodem i zdobywaniem doświadczenia. Kiedyś to doświadczenie oraz siebie wywiozę na zachód, spokojnie. Zresztą już kiedyś mieszkałem na zachodzie (łącznie trzy lata w różnych krajach). Polecam każdemu. Natomiast podejście "niech jadą ..." wobec osób które zgłaszają niechęć dla systemu jak
  • Odpowiedz
Właśnie wojna na Ukrainie pokazała jak bezwartościowe jest mięso armatnie które proponujesz. Rosja razem z Ukrainą robi rekonstrukcję I WŚ właśnie dzięki temu, że mają te rezerwy mięsa armatniego. Brak nowoczesnego uzbrojenia (poza szczątkowymi przekazanymi przez państwa NATO) jest przyczyną tego, że Ukraina jako państwo wojnę przegrała i czas z tym się pogodzić, a nie naśladować Ukrainę.


@megawatt: Nie zgodzę sie absolutnie i to jest oczywiste. Jaki kraj poza USA byłby
  • Odpowiedz
Tak, termin propagandowy używany przez polityków, trepów i innych zwolenników niewolnictwa.


@Fracture: Bzdura. Gdyby to był termin propagandowy to wzbudząłby pozytywne odczucia, bo po to jest propaganda. Skoro wzbudza negatywne jak napisałes to nie jest propagandowy. Wymyśłiłes coś głupiego na poczekaniu żeby ukryć to, że nie wiedziałeś jaki to naprawdę termin.
  • Odpowiedz
aki kraj poza USA byłby w stanie obronić sie teraz przed takim uderzeniem jakie dosiegło Ukrainę nie używając broni nuklearnej?


@szurszur: samodzielnie żaden, dlatego są sojusze - Ukraina też sama się nie obroni, gdyby nie kroplówka uzbrojenia i masa kasy Ukraina dawno by militarnie przegrała. Te samoloty co lądują w Rzeszowie i tiry które lecą A4 w stronę Ukrainy powietrza nie wożą

Przecięz sa plany zakupów sprzetu w PL, no jednak
  • Odpowiedz
żołnierz po 30 dniach nawet co rocznego szkolenia nie nabędzie umiejętności efektywnej obsługi zaawansowanej broni, tak się nie da.


@megawatt: No a kto mówił, że ma nabyć? Do obsługi zawansowanej broni sa głównie żołnierze zawodowi. Dla mnie to oczywiste i nigdy nie twierdziłem inaczej. To przeciwnicy szkolen sobie takiego chochoła wymyslaja jako argument.

80 czołgów a reszta "chcemy aby" mimo, że jest powszechnie wiadome że nie będzie kasy na to bo
  • Odpowiedz
No a kto mówił, że ma nabyć? Do obsługi zawansowanej broni sa głównie żołnierze zawodowi


@szurszur: czyli mobilki do przeróbki na mięso mielone

Ok czyli niczego nie proponujesz. Wysamiewasz zarówno zbrojenia, wysmiewasz szkolenia. Czyli ogólnie w razie ataku mamy przegrac w 2 tygodnie?


@szurszur: zbrojeń nie wyśmiewam, wyśmiewam tryb zakupu (wybór z wolnej ręki, bez konkursu, bez finansowania, z łapówkami na horyzoncie - patrz Malezja).
Duże zbrojenia są niezbędne ale
  • Odpowiedz
  • 0
@Fracture A tak swoją drogą, to jak kwestia służby zastępczej została rozwiązana w tej ustawie pisanej na kolanie? Bo ćwiczenia, to nie jest służba, więc co się dzieje jak odmówisz z uwagi na przekonania skoro pobór jest zawieszony? xD
  • Odpowiedz