Wpis z mikrobloga

  • 0
Kurde, jest jakis sposob na nie ślizganie sie dloni podczas robienia pomoek, w staniu na rękach, na płytkach? Wysmarowac czynś ręce, czy jak?

Czasami jestem w stanie robic te pompki , ale tak jak dzisiaj to jest tragedia. Stane na tych rekach i od razu mi sie łapy rozjeżdżają. Mega mnie to irytuje, zawsze zamiast na pompkach to skupiam sie na ślizganiu

#kalistenika #mirkokoksy
  • 15
  • Odpowiedz
@essos: załóż jakieś rekawiczki (lateksowe albo wełniane robocze zalane gumą) ewentualnie możesz spróbować przetrzec dokładnie płytki + umyć rece w cieplej wodzie
  • Odpowiedz
@essos: gdy umyjesz tę gumę np. mydłem albo płynem do mycia naczyń, to po wyschnięciu się będziesz się w nich przyklejać, tylko guma też się rozpadnie po jakimś czasie.

Swoją drogą niemożliwe, aby takie lateksowe ci się ślizgały. Umyj podłogę i umyj rękawiczki (tak jakbyś mył ręce, ale umyj tak założone rękawiczki), bo pewnie któreś z tych rzeczy jest zabrudzone, albo od czegoś tłustego, albo od kurzu/pyłu.
patrolez - @essos: gdy umyjesz tę gumę np. mydłem albo płynem do mycia naczyń, to po ...

źródło: comment_16707302597XWSHpJbNVAov9nrVFQps2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz