Wpis z mikrobloga

@Bananada: no i co to da :/ ciekawi mnie po prostu czemu różowe mimo z boku fajnie wyglądającego związku szukają skoku w bok. Jest to na tyle już #!$%@? ze wręcz z aromatu zaczynam olewać partnerki współpracowników, znajomych by przypadkiem znowu coś się nie #!$%@?
@Bananada: Terapia nic nie daje. To pseudoreligijny zamiennik prawdziwych wiar stworzony by niszczyć normalność. Psychiatria i psychologia to pseudnauki działające na ludzką szkodę i powinny być zakazane.
@Bananada: To ty zacząłeś bezwstydnie szerzyć degeneracyjne poglądy mające niszczyć ludzkość a teraz paskudnie się popisujesz nie swoim tekstem wyuczonym w internecie od min. zwolenników psychiatrii. Ma się tupecik co nie? Ale to już się kończy, wasza bzdurna ideologia upadnie jak każde kłamstwo w końcu pod swoim ciężarem. Propagujesz zło to jest reakcja, to takie proste. Może to zrozumiesz ale wątpię. Idź brać pseudoleki o poziomie skuteczności placebo i wierzyć w
@Bananada: Trochę masz racje - trochę nie. Mieliśmy taka jedna przygodę, która skończyła się terapia z obu stron. Po tym jak sobie rozmawialiśmy o tym, okazało się ze tematy związane z „daddy issues” z Jej strony. Z drugiej strony ostatnia imprezka, poznałem 2 pary w fajnie wyglądających związkach. Oba przypadki zaczęły wysyłać dziwne sygnały, do tego stopnia ze w sumie to się nie znamy a mi usiadła na kolanach gdy jej
@Hermeous_z_Urantii to nie są związki skoro tak

Nwm myślę że związek to coś więcej i jakoś nwm nie chcesz oszukiwać tej osoby i ona najbliższa więc strategicznie to po prostu trudne w sensie no kogoś najbliższego oszukać? trochę choroszcz jak się szuka skoku w bok bo
jednak przecież od czegoś tę osobę masz
bez sensu to po prostu