Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #xbox #playstation #ps5
Rok temu kupiłem XS|S.
Głównie tej konsoli używam do... YouTube. Bo działa szybciej od tego co mam w TV.
Wiele gier mi za bardzo nie podeszło, a i kilka kłótni z żoną "bo pstrykam tym dźojstikiem i nie może spać" też było :D
Niby, że podobno za stary już jestem na gry.
Pomimo wszystko postanowiłem złożyć sobie komputer. Uzasadnienie przed żoną aby wydać 2500 zł to możliwość lepszej obróbki zdjęć i filmów rodzinnych z aparatu.
Teraz mając komputer, za "delikatnie" więcej od wspomnianej kwoty mam na dysku i ogrywam, w zależności od nastroju takie gry jak: Wiedźmin 3, Cyberpunk 2077, Uncharted Among Thieves, GTA V, Red Dead Redemtion 2 i z wielką niecierpliwością czekam na TLOU.
XSS zostaje do gier platformowych ale jednak konsola to nie jest to co było dawniej (za czasów PSX, którego miałem).
Tym samym, kończę moją własną batalię co lepsze, konsola czy komputer :D
  • 17
Tym samym, kończę moją własną batalię co lepsze, konsola czy komputer :D


@bigbuck: to zależy od tego ile chcemy dziś wydać. Chyba miałem wszystko co możliwe, łącznie z oculusem, switchem, czy teraz deckiem.

W cenie podstawowego xboxa nie kupi się dziś nawet fajnej karty graficznej. Ale jak już chce się wydać "trochę" więcej, to nie ma porównania ( )
@bigbuck: no jak ci lepiej twoja sprawa ale jak już robisz wpis to mógłbyś rzucić jakieś argumenty, i jaki to komputer udało ci się złożyć w tej "delikatnie" wyższej cenie niż xbox series s którego idzie wyrwać za +- 1000zł.
@bigbuck: gratuluję, korzystaj w opór, ale kwestię tej żony to ty chyba chłopie musisz przemyśleć skoro (przynajmniej w teorii) najbliższy ci człowiek zabrania/utrudnia ci cieszenie się z czegoś na tym szarym padole xD Jeszcze to kombinowanie z usprawiedliwieniem wtf xD No chyba, że to ONA zarabia więcej, ale wątpię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy okazji daj znać co tam złozyłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°
@MarteenVaanThomm: Niczego nie zabrania. Z 3 latkiem w łóżku trudno o pełną swobodę w graniu po nocach :D
Złożyłem R5600, RX6750XT, 32GB3200 (trochę pod kątem obróbki FHD i odrobinę 4k, chociaż żałuję bo wystarczyłoby 16GB), gigabyte b550 jakaś lepsza, do tego monitor 24" z dobrą reprodukcją barw (pod foto i filmy), jakiś dysk NVme niby dobry Kingston 3000 coś, na prawdę nie znam się na tym super, zasilacz, jakaś obudowa (+5
Pobierz bigbuck - @MarteenVaanThomm: Niczego nie zabrania. Z 3 latkiem w łóżku trudno o pełną...
źródło: comment_1670717257IQlYCACqNN1WZqNjWgsXar.jpg
@T1oo: nie mam porównania, ma inny układ niż typowa obudowa co odrzuca dużo ludzi. Fajnie wygląda i nie mam jakichś zastrzeżeń ale nie jestem specjalistą. Stoi, stoi :D powiem szczerze, że ją kupiłem i poskładałem na niej komputer, ot i tyle. Bez totalnie jakiegokolwiek namysłu. Wrzuciłem tylko dodatkowe wiatraki gór i dół.