Wpis z mikrobloga

#perfumy

ma ktoś z was al haramain - amber oud (edycję standardową) ?
jak ona pachnie? czy ten zapach jest w jakikolwiek sposób podobny do erba pury od xerjoffa?
  • 21
@ango199169: właśnie miałem kupioną jedną odlewkę od pewnego typa i próbował mi wmówić że to był zwykły amber oud (wysłał nawet zdjęcie flakonu i wyglądał jak zwykły amber oud) ale to jakieś dejavu było, bo nawet na fragrze nie było w zwykłym amber oud ani jednej wzmianki o erba pura

to co otrzymałem to praktycznie była erba pura - czyli mocno owocowy, z nutą lekko syntetycznej słodyczy, ambrowo - waniliowa bomba
znałem erbę już wcześniej - była próbowana na miejscu w perfumerii quality i miałem też próbkę samej erba pura i od razu coś mi nie pasowało
Ten typ to ja. W ogóle co za pogarda, mając na uwadze, że kupiłeś odlewke, która mi zwróciłeś bez problemu i oddałem pieniądze, ba, nawet doplacilem za tester który dostaje się za free, erba pury zebym mógł porównać.
Odlałem Ci to co miałem we flakonie. Serio nie wiem czy myślałeś, że chce Cię oszukać na wysłanie czegoś innego.

W każdym razie. Żeby uspokoić Twe skołatane sumienie, ZAMÓWIŁEM dwa nowe flakony, Amber Oud
@NiedzwiedzBilly: po koleżeńsku Ci zwróciłem (z małym bonusem) i z wytłumaczeniem o co poszło, ale dalej nie chciałeś przyjąć faktu do wiadomości

Dobra, dotrą wspomniane próbki i sądzę że sprawa się wyjaśni, a ten wjazd z poście z mojej inicjatywy wynikało z faktu że sprzedawałeś dalej amber oud (oryginalna edycja) a w rzeczywistosci to moglo być gold edition

beka będzie jezeli przy innej okazji zamówiony amber oud okaze sie byc innym
@NiedzwiedzBilly: sorry, wyszedłem może z jednej strony na #!$%@?, ale niefart był taki że połapałem się wcześniej z tym zapachem że coś było nie tak, ale sam też pewnie nie wiedziałeś że coś nie gra skoro i samej erby pury nie znałeś
@NiedzwiedzBilly: @lktr1: Arab mógł czegoś nie dopilnować. Jeżeli dobrze pamietam, to pierwsze wypusty Amber Oud Tobacco Edition nie miały tego napisanego na flakonie i wyglądały tak samo jak wersja podstawowa. Może jakieś wczesne Goldy też nie były dobrze opisane i stąd całe zamieszanie?