Wpis z mikrobloga

@harold97 @tylkoponsfw

Pusty śmiech mnie ogarnia, jak czytam te gorzkie żale, że bozia ladnej buzi nie dala. Życie jest jedno chłopie, zrob z nim co chcesz. Baw się i #!$%@? co inni o tobie myślą. A ten telefon odwraca, bo mu sie wkrecilo, że ma brzydką buzie i jakaś cipka mu powiedziała, że jest brzydki. Zebym miał wyliczać ile cipek mi powiedziało, ze jestem brzydki, głupi, gruby to by mi dnia nie
@harold97 to kwestia osobowosci, nie wyglądu. Trzeba mieć pozytywne nastawienie do życia. Nie ma nic bardziej aseksualnego,niz chlop stojacy z opuszczoną glową, bojący sie zycia.
@harold97 nie ma recepty uniwersalnej. Nie wiem gdzie sie urodzileś i jak trudno miałeś. Przede wszystkim jesli juz możesz to zarób swoje pierwsze pieniądze. Niech to bedzie budowa, biedronka czy sprzątanie ulic. Musisz się uniezaleznić od rodziców, jeśli rzeczywiscie zepsuli ci dziecinstwo. Jak najszybciej wyprowadz się. Samodzielność daje ogrommego kopa do poczucia wlasnej wartosci. Jesli jeszcze nie mozesz isc do pracy i mieszkasz z rodzicami, to musisz cierpliwie czekać.