Wpis z mikrobloga

@LeSmoke: ja w emunie nie wchodzę a planowałem chociaż kilkaset dolarów lub bitka zainwestować. Moim zdaniem nie można liczyć na prędkie zyski właśnie przez tą niezależność waluty. A czekać rok na nawet 100% to dziękuję. Na shitcoinach już można lepiej wyjść i znacznie szybciej.
Dzizas. Kopia lezacego :P


@LeSmoke: W sumie to nie mieli innego wyjścia. Coinedup był na nowym wallecie a zdaje się można było kopać solo (przy takim diffie monety pewnie wpadały co chwile) i opchnąć wszystko na giełdzie. Ktoś miał wczoraj swój moon, reszta jest w głębokiej dupie.
@Riposta: ja czekam bo widzę poruszenie na bitcointalk na temacie etokena , dev się nie odzywa i wychodzi kto faktycznie walutą się interesuje. Kilku kolesi jest tam mocno zaangażowanych w reanimacje tej waluty, więc trzymam to co mam. Pozatym może się okazać że po reanimacji będzie warta więcej, z racji sporej ilości utraconych monet podczas lipnego forka. (moja opinia) Zobaczymy co się stanie
@DADIKUL: Ci co kupowali na nowym forku to najwieksi przegrani :) oni juz na 100% nie odzyskaja a te etokeny zostana skasowane zobaczymy co sie bedzie dzialo jakies 120k bedzie skasowane zapewnie i coina zrobi sie tylko 780k bez premine ? No nic czekam co przyniesie czas... bo co mi pozostalo :P