Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fifth_Element: już pomijając 60% czy 80% to drogie w c--j. Lidl chyba bawi się w PIS i chce nas r----c na lewo i prawo. Identyczny produkt w Biedronce (masło śmietankowe 60%) kosztuje 4,69 zł.
Za 5,99 zł mają prawdziwe masło w kostce 80 czy 82 %.
A Lidl elegancko zrobił podmianke i zostawił cenę ... Ehh k---a chyba trzeba zmienić sklep ...
  • Odpowiedz
@Fifth_Element:
Z definicji > 80% tłuszczu ma masło ekstra. Jeśli chcesz właśnie takie kupić, to ważne, żeby na opakowaniu był napis "Masło Ekstra" (oba słowa są ważne i to w takiej kolejności).

Masło śmietankowe to inny produkt.
  • Odpowiedz
A Lidl elegancko zrobił podmianke i zostawił cenę ... Ehh k---a chyba trzeba zmienić sklep ...


@teeveez: przeciez to nie zadna podmianka obok na fotce masz ledwo widoczne maslo 82 albo 83% pilos.

To jest inny produkt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: a ty w Lidlu pracujesz? Miałem na myśli to, że sprzedają 60% w cenie w jakiej masło 82% można dostać w innych sklepach bez żadnych wielkich promocji.
  • Odpowiedz
@c43amg robię zakupy w Lidlu od dobrych kilku lat i zgadzam się z Tobą. Najbardziej rżną mnie na pieniądze... Ale kolega wyżej będzie udowadniał że to masło 60% za 5,99 to standardowa cena ;)
  • Odpowiedz
Ale kolega wyżej będzie udowadniał że to masło 60% za 5,99 to standardowa cena ;)


@teeveez: znajdz je taniej bez promocji.
Najpierw o-------s, ze zastepuja zwykle smietankowym, jak ci udowodnilem, ze to nie jest prawda, to nagle cena sie nie podoba.

Nikt nie znusza kupowac w lidlu, marketow w Polsce od cholery. W ktory nie wejde maslo 60% tansze az o zlotowke (co jest rozbojem w bialy dzien) od
PurpleHaze - > Ale kolega wyżej będzie udowadniał że to masło 60% za 5,99 to standard...

źródło: comment_1670661069IDUKm1QBC7ueAD6POw6mS5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PurpleHaze jaki ty jesteś przygłupi. Wszystkie inne sklepy sprzedają 60% przeważnie w cenie około 4,50 a Lidl za 5,99 gdzie w Biedrze czy Dino za 5,99 bez promocji jest zwykle 82%. Ale d-------s się do słowa zastąpił. Już teraz mam pewność że pracujesz w Lidlu i nadal będziesz p-------ł głupoty. Dalsza konwersacja z Toba nie ma sensu.
  • Odpowiedz
Już teraz mam pewność że pracujesz w Lidlu i nadal będziesz p-------ł głupoty.


@teeveez: te dwa screeny powyzej to jak rozumiem spreparowalem? Ty czytac nie umiesz, czy masz jakis powazniejszy problem z rozpoznawaniem tekstu? Na obu masz cene regularna masla 60%.
Idz do biedronki i zrob zdjecie masla 60% za 4,5zl.

I przy okazji zobacz ile kosztuje maslo extra. Bo tez sie mozesz zdziwic i
  • Odpowiedz