Wpis z mikrobloga

Nie czuję się w żaden sposób związany z państwem, który na każdym kroku bezczelnie okrada mnie z wolności oraz ciężko wypracowanych pieniędzy. Będzie przymusowy pobór to będzie i emigracja. I to nie jednej osoby tylko setek tysięcy/milionów osób. Drodzy Mężczyźni czas zawalczyć o swoje, bo na chwilę obecną jesteśmy jedynie wykorzystywani w ordynarny sposób przez wszystkie "uprzywilejowane" grupy społeczne.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 26
5 lat studiów technicznych + staże/praktyki. To dało mi dobry zawód a efekcie sensowne pieniądze jakie zarabiam w cywilu. Równie dobrze mogę robić swoje w Niemczech/Holandii i tam płacić podatki.
@ArthurMorgan: to jedz w #!$%@?, też mam wyższe wykształcenie, ale ja czuję się związany ze swoim krajem, te studia kończyłeś za darmo, jedz do Stanów to zobaczysz ile zapłacisz za studia i za to że cię karetka z ulicy weźmie. Jesteś pajacem a takim trzeba skręcić wora.
@Szakalio: Nie żeby coś ale

te studia kończyłeś za darmo, jedz do Stanów to zobaczysz ile zapłacisz za studia i za to że cię karetka z ulicy weźmie

Skąd wiesz że kończył za darmo? Może musiał płacić za zaoczne. Albo prywatne. I czemu wiecznie to porównania do Stanów gdzie to kraj nie do życia? Dlaczego nie porównasz do Danii? Tam jest darmowa edukacja, w Polsce darmowa edukacja jest do licbazy/techbazy, jak
@Szakalio: Studiowałem dziennie, jednocześnie pracując (inżynierka). Magisterkę robiłem już zaocznie. Z dużym prawdopodobieństwem podatki, które wpłaciłem do tej pory do budżetu, już dawno "opracowały" koszta moich studiów dziennych. Poza tym moi rodzice całymi latami płacili podatki, po to abym mógł studiować "za darmo".