Wpis z mikrobloga

#zwiazki #fetysz #badoo #tinder #gownowpis

Musze sie wygadać. Otoz jestem dosyc #!$%@? fetyszystom, jednym z nich jest lizanie odbytu. Lubie na przyklad wokół niego rozprowadzić bitą śmietaną i wszystko zlizać. Dzisiaj leciałem "na sucho". Na początku było spoko jak zwykle, ale potem jak wszedłem językiem do środka to zaliczyłem kontakt... z gównem. 5 minut temu wyszedłem z łazienki i chyba 15 minut szorowałem język mydłem i spirytusem, prawie się zrzygałem. Dziewczyna stała tak nade mną w tej łazience 5 minut i się #!$%@? obraziła mówiąc, jak ma się teraz czuć, to powiedziałem że było się wysrać przed. Ubrała się, trzasnęła drzwiami i poszła w #!$%@?.. Znowu ciche dni, może do świąt jej przejdzie..
  • 20
@Remus00: no jak sie bierze za takie aktywności to chyba powinno się wcześniej chociaz troche teorii poznać, polecam fora dla homoseksualistów, co jak co ale jeśli chodzi o analne zabawy to tam jest chyba najwiecej rzetelnej wiedzy.
jak wszedłem językiem do środka to zaliczyłem kontakt... z gównem


@Remus00: Amator. Przed penetracją trzeba trochę przygotować partnerkę i zazwyczaj wystarczy biodra ułożyć na poduszce, po czym ze trzy mocne wydechy w odbyt. Gówno zyska trochę "przestrzeni", a resztę grawitacja załatwi.
Przy śmietance jest łatwiej, dwie, trzy sekundy psiknąć w odbyt, co utworzy coś na kształt "śmietankowej poduszki" i nawet jak coś się uchowa, to można nie poczuć.
@Papuga_wojtka: @podatnik_fundator: @Remus00: co to za #!$%@? pomysly i nie wiem jak wy, ale ja j moja partnerka w przypadku lewatywy raczej oboje stracilibysmy ochote. Ot zaczac bzykanie w lazience i jak bejbe bedzie juz rozpalona to jak mowi podstawa taktyki wojskowej NAJPIERW PUSCIC ROZPOZNANIE w postaci odpowiednio nawilzonego palca. Najwyzej bedziesz miec palec do umycia a nie jezyk do #!$%@?, mozesz w ten sposob tez wyczyscic partnerke z