Wpis z mikrobloga

@johny-kalesonny: chlop się dziwi że prawie lysa baba z typowo czarna uroda może się komuś bardzo nie podobać a inni tego kogoś od rasistow wyzywają bo jak to tak białej osobie może się czarna nie podobać. XD bareja by tego nie napisał
  • Odpowiedz
  • 0
O nie! Komuś nie podoba się ktoś, kto podoba się mnie i uważa pewien typ urody, czy fryzurę za odpychający! Rasizm! Ratunku! Halo, czy to ośrodek monitorowania problemów z dupy?
Mnie również nie podoba się wygląd tej aktorki i ogólnie uważam kobiety ogolone jak na pobór do wojska za odpychające, mam się zgłosić na komendę?

Takie mieszanie polskiego z angielskim, to jakaś próba szpanu, że zna się kilka słów po angielsku w
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Poza serialem na zdjęciach jest jeszcze ok, choć bardzo mi się nie podobają takie wygolone włosy, ale jej wygląd w serialu jest mocno odpychający. Te jej wielkie niebieskie gały w połączeniu z jej włosami dają po prostu bardzo groteskowe wrażenie. W sumie zabawne, że w serialu to szkoła dla odmieńców typu wilkołaków i takich tam, ale z wszystkich tych dzieciaków to właśnie tylko ta dziewczyna serio sprawia wrażenie, że nie
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny przecież nawet jako fan murzynek, ona jest mega poniżej średniej, bierzesz pierwsza lepszą shanique, robisz jej operacje, dodajesz makijażu i już jest ładniejsza od niej.

Przecież to zupełnie inny gatunek niż w przykład Melodie Monrose, czy Ally Renee.
  • Odpowiedz