Wpis z mikrobloga

A normiki pultały się kiedy mówiłem, że niedaleko pada normik od faszysty. Gdyby ten typek żył w latach trzydziestych to rysowałby karykatury Żydów z wielkimi garbatymi nosami i nie przekonacie mnie, że jest inaczej. A normiki gnębiące inne dzieci w szkole mają ten sam mindset, co strażnicy w obozach koncentracyjnych.

#pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #maskulinizm #prawamezczyzn #mizoandria #bekaznormictwa #blackpill #wojsko #obowiazkowecwiczeniawojskowe
F.....e - A normiki pultały się kiedy mówiłem, że niedaleko pada normik od faszysty. ...

źródło: comment_1670590033BtTr0Zy7yRiJ5OURdSLs51.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Fracture: Zdjęcie z plakatu niepoprawne, załączam zdjęcie z ostatniego meet up #przegryw i #incel
Ostatnio spotkaliśmy się podebatować o poborze do wojska i o tym, że kobiety wolą od nas miłych, lewicowych, niskich, wrażliwych zakolaków z piwnym brzuchem... Podobno kobiety uważają że charakter i szanowanie kobiet to najbardziej pociągające cechy mężczyzny, a poza tym nie podobają im się tacy "sztuczni" faceci jak my, więc jesteśmy incelami
6na10cel - @Fracture: Zdjęcie z plakatu niepoprawne, załączam zdjęcie z ostatniego me...

źródło: comment_1670595663VowoH1wrkS2lNYTYvlSeyk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jeżeli myślisz, że Ty - w żadnym wypadku, nigdy, ale to przenigdy i w żadnych warunkach - nie masz w sobie tego samego co doprowadziło do tego, że ludzie zostawali strażnikami w obozach to chciałbym wyprowadzić Cię z tego stanu samozadowolenia, ale z doświadczenia w kontaktach z podobnie myślącymi ludzmi wiem, że to choroba nieuleczalna. Jeżeli jednak tak nie myślisz to czym się różnisz od normika (potencjalnego faszysty) bo nie rozumiem twojego
  • Odpowiedz