Wpis z mikrobloga

Eliminacje do #euro2024 ruszaja juz w marcu i wiekszosc mysli, ze sobie tam awansujemy bez problemu, ze niby jestesmy faworytem grupy itd. W grupie mamy Czechy i Albanie. Gdzie Czechy i Albania to taki latwy rywal dla nas? Kibice juz zapomnieli jak sie z Albania meczylismy w poprzednich eliminacjach, wystarczy spojrzec kto gdzie gra to jest ten sam poziom co my i kazdy wynik jest mozliwy.
#reprezentacja #pilkanozna #mecz
  • 9
@Braand: Z Michniewiczem o awans jestem spokojny (tak, też w brzydkim stylu), z ewentualnym nowym trenerem (czyli Probierzem) będzie znowu klecenie zespołu od zera w meczach o punkty, 3x razy więcej kłótni z zawodnikami i będzie tylko gorzej.
@Braand: ja przypominam, że z Albanią to się męczyliśmy, ale za kadencji najgorszego selekcjonera chyba w całej naszej historii... Ja przypomnę że za kadencji tego pajaca to nam San Marino założyło wysoki presing na kilkanaście minut i my się z tym męczyliśmy. Teraz z jednak co by nie było profesjonalnym trenerem to powinniśmy ich gładko przejechać i wygrać grupę nie przegrywając żadnego meczu.