Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
Jakiś czas temu pytałem o sposób przechowywania odlewek, ale żadna z odpowiedzi mnie nie usatysfakcjonowała, więc trochę poszukałem jakiegoś pojemnika, w którym by można było trzymać odlewki i były łatwo przenoszalne.

Znalazłem coś takiego na allegro (są też na Ali)
https://allegro.pl/oferta/etui-kuferek-kosmetyczny-na-30-lakierow-oliwek-12436005497

Ogólnie jestem zadowolony, tylko 10ml trzeba układać w środku żeby futerał mógł się zamknąć, ale na mix 5ml i 10ml jest super, może są jakieś wyższe (wystarczyłby 1-2cm więcej i by było idealne)

Może komuś się przyda

#perfumy
bzyku95 - Jakiś czas temu pytałem o sposób przechowywania odlewek, ale żadna z odpowi...

źródło: comment_1670582584xP4mA3wJ9sJQVEvoUo4bwf.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@ganymedziarz_ciemiezca: Z tego co widzę, to to nawet nie jest stojak na próbki, a pudełko na tipsy (końcówki do pipet automatycznych). Jak coś to muszę zerknąć i mogę za darmo to Wam wysyłać, bo my tego w labie zużywamy na tony, a potem to idzie do śmieci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bzyku95: @mingan: @ganymedziarz_ciemiezca:
Ciekawy wątek, w sumie podłączam się do dyskusji bo ja z każdego flakonu który kupuję odlewam zawsze pomiędzy 3 a 10 ml do celów archiwalnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) i póki co wygląda to jak pic rel xD powoli przymierzam się do zamówienia takiej wkładki z plexi ciętej laserem co by było równo i pomieściło więcej fiolek. Te szkło niestety jest dość
olejekrurzany - @bzyku95: @mingan: @ganymedziarzciemiezca: 
Ciekawy wątek, w sumie po...

źródło: comment_1670586322PRoor7NiYJBQg0NRklsSHD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@olejek_rurzany: no może i masz rację, wiem że są też takie futerały w których są gumki, żeby rzeczy leżały poziomo, trzeba szukać pod kątem olejków/lakierów, bo tak je wszyscy opisują
  • Odpowiedz