Wpis z mikrobloga

Ja im kiedys jakis komentarz napisalem na Instagramie, to jak one mne zablokowaly? To teraz nie widze nawet tej smieszne strony? Ktos Wie jak to dziala?
że one same sobie nie szkodzą. Czysty egoizm i buta.


@jedenastywrzesnia: ale jak to powiesz głośno to się zaraz jakiś białorycerz pojawi i będzie tłumaczył że wcale nie
cała ta afera pokazuje że wielu ludzi zupełnie nie kojarzy jakie są obowiązki obywatela
nie ogarnia co się dzieje jeśli twoja armia nie jest silna (o Buczy już zapomnieli)
ale jednocześnie tak pięknie pokazuje podwójne standardy feministek wszelkiej maści (o dziwo Maja z
nie ogarnia co się dzieje jeśli twoja armia nie jest silna (o Buczy już zapomnieli)


@Fearaneruial: i wlasnie o to chodzi ze dalej nie bedzie silna, zolnierze po 30 czy nawet 90 dniowym szkoleniu nie beda w stanie ochronic siebie a co dopiero innych, trepy teskniace za 300 tys modelem LWP z poboru ktore jak pokazuja wydarzenia na Ukrainie dzis nadaje sie tylko do ganiania strajkujacych po ulicach.
@ortalionowy: patrząc na konflikt obecny (choć i z II WW warto wyciągać wnioski) rezerwy są niezbędne
obecnie ich nie mamy - żeby się cyferki w Excelu zgadzały podniesiono jakiś czas temu wiek rezerwistom ale to #!$%@? a nie reforma

proces doposażania zawodowych już trwa - to nie załata dziury w rezerwie
tylko i aż tyle jest w temacie
Ja im kiedys jakis komentarz napisalem na Instagramie, to jak one mne zablokowaly? To teraz nie widze nawet tej smieszne strony? Ktos Wie jak to dziala?


@paw9221: Po banie nie widzisz ich profilu ani ich nie wyszukasz. Pozostaje wtedy inne konto lub przeglądanie z przeglądarki, jeśli nie jesteś w niej zalogowany.
Blokują na Instagramie nawet, jeśli zaplusujesz "nieprawomyślny" komentarz. Piękne tworzenie banieczki popierających ich każdy fikołek i utwierdzanie wyznawców w "jedynej
@Fracture: Nie wiem, co powiedzieć. Chciałbym tylko wiedzieć, czy te panie wychodzą w ogóle ze swoich mieszkań? Czy żyją pozamykane na cztery spusty? Bo nie wiem jak wysoki trzeba mieć poziom odklejenia, żeby żyć w świecie iluzji, ze wszyscy mężczyźni maja zajebiscie, żyją jak królowie, moga osiągnąć co chcą xD a kobiety wszystkie biedne, stłamszone. Serio im się wydaje, ze życie mężczyzny to taka jedna wielka cudowna kraina mlekiem i miodem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Fracture:

Jak już chcemy stosować takie uproszczenia to jest wszytko wina matriarchatu.

Mężczyznom nie brakuje praw. Tak? A co z prawem nie bycia zmuszanym do wojska. Co z prawem przejścia na emeryturę po tylu samych latach pracy co kobieta. Co z prawem do zachowania opieki nad dzieckiem w przypadku rozwodu? Co z prawem domniemania niewinności w przypadku oskarżenia o gwałt? Itd.

Mężczyźni nie mają stabilnego życia rodzinnego z winy mężczyzn? Chciałbym