Wpis z mikrobloga

@widmo82: A miało być tak pięknie.
Fotowoltaika z wyższym dofinansowaniem od państwa
Od 15 grudnia zostanie podwyższona dotacja do domowej instalacji fotowoltaicznej. Zamiast obecnych 4 tys. zł będzie można otrzymać 6 tys. zł, zaś na magazyny energii nawet do 16 tys. zł. Dotychczas było to 7,5 tys. zł.
@widmo82: Czytałem, ale liczyłem na wybicie 15 grudnia, pod dobry raport i pojawienie się w wielu gazetach informacji o przedłużeniu dopłat do fotowoltaiki. Plus reko Bossa.
Wchodziłem przy 14 ale niepotrzebnie dokupiłem. Zredukowałem przy 15,18 ale boje się ze będzie się kisić:(
@widmo82: Niestety, potwierdziło się to czego się najbardziej obawiałem w tym raporcie.
"Choć prognozujemy znaczne wyhamowanie dynamiki wzrostu sprzedaży r/r w roku obrotowym 2022/2023 z uwagi na mniej korzystny system rozliczania prosumentów instalacji fotowoltaicznych"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@edward_bez_reki: Grodno to nie jest tylko fotowoltanika, tak się utarło w czasie pompki na OZE na tej spółce, to jest hurtownia z podobnym asortymentem do TIM

@maniek74: oczywoscie ale jesli raport tłumacza spadkiem w fotovoltaice to jest to znaczący udział