Wpis z mikrobloga

@aragohorny: Trzeba być psychopatą by się w takich okolicznościach nie zesrać i nie odczuwać strachu, bólu, cholera wie czego jeszcze.
Jak czytam takie komentarze do tego o kręceniu wora, robienia loda porucznikowi to mam wrażenie że odklejenie poziom równy julkom które chcą mieć milionera.
Jestem przeciwny zmuszania do przysięgi wojskowej.
@Xeardo: trochę czuje się wmanipulowany, ale odpowiem.
Nikt się nie boi ćwiczeń wojskowych.
Ludzie sprzeciwiają się przymusowemu poborowi.
Ot cała kwestia.
Ja to bym nawet na ochotnicze chętnie poszedł gdyby nie przysięga, pewna wściekłość nażyczonej, wysoce prawdopodobna złość ludzi na których przeszły by problemy które aktualnie tylko ja ogarniam w pracy.
Nie oszukujmy się 2022 rok to nie lata 90 (choć PiSdy niestrudzenie o to walczą) nie byłoby kręcęnia wora, tylko
tym nie, ale z pewnoscia zakoncza sie #!$%@? z roboty wielu ludzi


@loczyn: to musisz wytłumaczyć xD

Jaka logika miałaby stać za pracodawcą by #!$%@?ć ludzi z roboty z tego powodu?
@Xeardo: @Xeardo: malo kto sie boi tylko zwyczajnie nie chce bo maja wazniejsze rzeczy do roboty


@loczyn: tacy zamordyści, ciągle piszą o strachu bo mają za niskie IQ, żeby zrozumieć takie rzeczy jak plany na przyszłość, jakieś wyższe uczucia, albo że ludzie mają przemyślenia na różne tematy.
Oni operują na podstawowych reakcjach organizmu głód, strach etc. dlatego myślą, że każdy kto jest przeciw boi się ćwiczeń ¯\_(ツ)_/¯
to musisz wytłumaczyć xD

Jaka logika miałaby stać za pracodawcą by #!$%@?ć ludzi z roboty z tego powodu?


@MrGalosh: już sobie wyobrażam, takiego Stacha który robi w polsce B w fabryce smrodu na umowie zleceniu.
Już widzę, jak pracuje na maszynie gdzie robi np. 4 chłopa żeby taśma szła i teraz znika może na 33 dni, a może na 90 - #!$%@? wie, bo #!$%@? można konkretów się dowiedzieć od wojska.
@loczyn: a, mówimy o przypadkach, gdzie np. złamana ręka/noga, 2-3 tygodnie gorączki, innej choroby to oczywiste zwolnienie.
Bo Pan Stachu na hali jest absolutnie niezbędny i bez niego firma upada po tygodniu, więc trzeba go #!$%@?ć i zastąpić kimś innym.

No i oczywiście jego trzem współpracownikom nie zaświeci się czerwona lampka, że poszedł nie ze swojej winy, a go #!$%@?.
I każdy chętnie do takiego Janusza przyjdzie pracować, bo czemu nie