Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie, ja sie wypisuje, ratujcie. Moj siostrzeniec pokazal mi co mu sie wyswietla na tiktoku i po prostu opadly mi rece.

Polowa tych wideo to jakies prawie rozebrane laski co tańczą a druga polowa to #p0lka ktore wychwalaja zagranicznych facetow. I cos takiego jest serwowane 10 latkowi. Tak sie pierze mozgi mlodym chlopakom ze sa gorsi od jakiegos przegrywa z Indii. I jak to ma budowac pewnosc, dobroc i otwarcie wsrod mlodych niebieskich?!

Ale ok, pomyslalem ze moze ci mezowie zagraniczni P0lek to jacys Alvaro czy Evansy wysocy umiesnieni nowojorscy/londynscy/Melbourne prawnicy/lekarze. HA! hahahah. Przegrywy lub normiki czesto mniejsze od swoich polskich zon. Czy ktos mnie oswieci czemu tak PASZPORT dziala?! Przyklad ponizej laska pojechala na au pair (of course), poznala faceta (of course), ktory jest jakims latynoskim coachem (of course) i jest 5/10, bez pracy i jej wzrostu!? I ona ma czelnosc mowic ze Polacy sa GORSI?! ONi nawet nie sa tymi Chadami (sic)!!!!!

Nie, ja sie wypisuje z tej symulacji. No po prostu wstydzę sie tymi witaminkami. I za te witaminki i za te palace petroksiecia mamy ginac?! Jezus juz stary facet jestem wiec musze uwazac na swoje serce ale czuje jak mi pikawa wali. IDe otworzyc browca

#zalesie #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639224952665a775f25cf045
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania przeciez wiadomo jest ze Tik Too jest narzędziem Chin, które dzięki temu serwują zachodowi idiotyczne treści i skutecznie ogłupiają całkowicie społeczeństwo w tym samym czasie zakazujac korzystania z tej aplikacji swoim obywatelom. Nawet w USA politycy nawołują i myślą o zakazaniu tego całkowicie. To ryje banie dzieci i niszczy ich psychikę, zalewa mózg dopaminą i tworzy armię dzieci debili, którzy nie bede tak skuteczni jak dorosłe dzieci wychowane w Chinach.