Wpis z mikrobloga

@nieprawdopodobnainterwencja: @mitchumi: Prawda jęk tu jest niesamowity, może kilku osób stąd się załapie na jakieś tygodniowe przeszkolenie, a jęk jak by wszystkich mieli wysłać na front jako mięso armatnie. Swoją drogą tych, którzy plują na swoją ojcowiznę to nie rozumiem, niech już dzisiaj wyjadą, zapomną polskiego i udają w jakieś nowej ojczyźnie kogoś innego. Nie wiem po co siedzieć w Polsce, skoro mają takie obrzydzenie do ziemi ojców.
  • Odpowiedz
@mitchumi: Nie zdziwiłbym się jak by rosyjskie trolle świętowały, że w końcu jakiś temat załapał i można trochę podkręcić wykopków.

@nieprawdopodobnainterwencja: Z tymi innymi krajami to prawda, w wieku 20 l. zacząłem swóje tournee po kilku krajach xD, gdzie żyłem i mieszkałem. Swoje widziałem i uważam, że u nas w kraju wcale nie jest źle, a każdy kraj ma swoje plusy i minusy.

A co do ćwiczeń to ogólnie regularnie
  • Odpowiedz
@donaldJretard: Zdaje się, że te 33 dni to maksymalnie, równie dobrze możesz być na przeszkoleniu pół dnia. Tak jak mój ojciec swego czasu, którego regularnie wzywali i odsyłali po pomierzeniu i szybkim szkoleniu z obietnicą, że "już za stary" i więcej go nie wezmą xD i tak do kolejnego razu.

Osobiście myślę, że tu bardziej chodzi o to, żeby wezwać - uzupełnić informacje - tych przydatnych lub po służbie - przeszkolić
  • Odpowiedz
@haosek: 90 dni jest maksymalne, wszystko zależne od widzimisię jednostki.

Inna sprawa, że na oko licząc to łapiących się do przeszkolenia osób jest może z 10 mln xD, przecież te 250 tys. to jest drobny %. Nawet jak by co roku wzywali to i tak dużo osób nie pójdzie na ćwiczenia.

Bynajmniej somsiad ma gorzej.
  • Odpowiedz