Wpis z mikrobloga

@kalosz_zaglady: Żeby bronić kraj to najpierw fajnie by było żeby dorośli mężczyźni nie byli #!$%@? przez rząd i społeczeństwo non stop, czy to na podatkach czy na wymaganiach. Kogo tu bronić? Szkoda mi bardzo trafycji i zachowku kulturalnego, to może i warto. Rodzinę można zabrać stąd, ja bym chciał widzieć jak #!$%@? daje przykład a nasz rząd pierwszy by #!$%@?ł na Malediwy i bronilibyśmy się jak ślepe myszy bez nadzoru. Perspektywa
@kalosz_zaglady: Jak się ma zakaz wyjazdu z kraju to co mieli zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°). Faceci nie mają wyjścia, a ich partnerki pojechały z dziećmi. I dobrze, że chociaż one bo nikt nie powinien musieć oddawać życia, szczególnie jeśli więcej mu krzywdy zrobiło bycie w danym kraju niż pożytku.
@kalosz_zaglady: Ja nawet dodam, że w razie konfliktu żandarmeria czy inna formacja na rozkaz jaśnierządzących mogłaby robić za oddziały zaporowe. I byłoby już dokładnie jak u ruskich... Tu doskonale widać w jakiej mentalnej (i nie tylko) komunie nadal żyjemy. Politycy, wojskowi, celebryci, pismaki, to wszystko ma się za lepszych od zwykłego, szarego wykopka.