Wpis z mikrobloga

@meehow97: Gavi 18 Lat,wychowanek,aktualna wartość 90,00 mln €,Pedri 20 lat kupiony za 17,50 mln €, aktualna wartość 100,00 mln €,najbardziej perspektywiczni pomocnicy na świecie a ty mi będziesz pisał o jakimś tik toku,jeszcze w wątku poświęconym o transferze Endricka o pomocy Barcelony piszesz,mocne kompleksy.
@smialson: Vini ma już więcej meczy w Realu niz Neymar w Barcelonie bo 191 meczy 46 goli i 48 asyst a Ney w Barcelonie miał 186 meczu 105 goli i 76 asyst.Dla mnie to nie jest ta skala talentu,Rodrygo to póki co typowy joker ostatni mecz Brazylii w fazie grupowej gdzie od początku zagrał na pozycji 10 zagrał mega słabo,a w Realu najlepiej mu szło jak nie było Benzemy i wszedł
@Kriten33: no i co z tego ze są tyle warci? Co ma do tego wartość? Przypomnieć jak się każdy z was śmiał z Viniego? Ze dostaje raka jak wbiega w pole karne? Ze pole karne razi prądem? Niech oni SERIO zaczna ciągnąć wózek bo narazie to Gavi biega jak spuszczony ze smyczy byle odebrać piłkę nie ważne jakim kosztem? A Pedri? Przy tym jak go wszyscy hajpuja to jest już conajmniej
@piczis: Według mnie to jest głównie wina za młodej paki,muszą się chłopaki jeszcze dobrze zgrać bo co z tego jak Pedri da passa przez 3 zawodników jak taki Ferran to koncertowo zmarnuje,trener też bez dobrego doświadczenia no chyba że liczymy jakieś śmieszne arabskie kluby.Barcelona ma sporo obiecujących zawodników albo takich już na poziomie Topki jak Araujo i Kounde.Większości z nich trzeba dać czas bo to jest niemożliwe żeby typ z rocznika
@Kriten33: Znam „niewypały” Realu i Camavinga fakt, obniżył loty był hype jednak to jaki hype był i właściwie nadal jest na nich jest dla mnie kompletnie nie zrozumiałe, Gavi Golden Boya to chyba dostał właśnie dlatego, choćby Bellingham powinien dostać te nagrodę, ja się z tym hajpem nie zgadzam, podobało mi się jak grał Ansu jednak wyszło jak wyszło, przykro mi nowego Xaviego, Iniesty, Modrica, Kroosa, Busketsa (w prime) nie będzie,
@Kriten33: a z tym Neymarem, nigdy nie dowiemy się jak było naprawdę, to co mówią piłkarze, agenci, tatuskowie, prezesi jest gowno warte. Równie dobrze Neymar obsral Florka a równie dobrze Barca sypneła więcej pod stołem to i ojczulek wybrał za syna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kriten33: Płacz o transfer Realu i od razu wiadomo, że Barcelończyk XD Widzisz, Real nie musi robić miliona dźwigni i potrafi lekką ręką wydać 70 mln na łebka, który biega z piłką po fawelach XD

Z tym Pedrim i Gavim to pożyjemy, zobaczymy. Jak dla mnie mocno przehajpowani i raczej będzie to duży niewypał. I nie równaj Neymara z Vinim, bo Vinicius bije go na głowę.
@dawid-adamsky: Mają kasę to niech korzystają,piszę tylo co o tym sądzę bo takie kwoty za 16 latka,który nie jest nawet bardzo ograny w seniorskich zespołach jest dla mnie absurdalne,a jeśli uważasz że Gavi czy Pedri to będą niewypały to jestem ciekawy co pisałeś o Vinim jeszcze 2 lata temu bo teraz uważasz że biję Neymara,a Ney w tym samym wieku gdzie Vini się potykał się o własne nogi miał już rozegrane
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Vini ma już więcej meczy w Realu niz Neymar w Barcelonie


@Kriten33: Porównanie moim zdaniem trochę bez sensu, bo Neymar trafił do Realu w wieku 21 lat, a Vini w wieku 18 lat.
W tym samym wieku, czyli 21 lat Neymar miał 15G 15A, a Vini 22G 20A.

Dla mnie to nie jest ta skala talentu


Śmiała teza, biorąc pod uwagę, że w ciągu 9 sezonów w poważnej seniorskiej piłce Neymar
@Kriten33 właśnie widać ile warci są Ci perspektywiczni pomocnicy, klepanie piłki to może było modne 13 lat temu, a nie teraz, klepanie piłki nie daje żadnego wymiaru jeśli nie przekłada się na sytuacje strzeleckie, Hiszpania pięknie spuszczona już w 1/8